دانلود مقاله برنامه ریزی مدیریت محدوده پروژه

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی  »  دانلود مقاله برنامه ریزی مدیریت محدوده پروژه

دانلود مقاله برنامه ریزی مدیریت محدوده پروژه برنامه ریزی و مدیریت پروژه تحقیق پروزه مقاله دانلود مدیریت برنامه ریزی و کنترل پروژه مدیریت ساخت ونظام برنامه ریزی وکنترل پروژه برنامه ریزی در مدیریت پروژه برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت کنترل پروژه برنامه ریزی استراتژیک در مدیریت پروژه برنامه ریزی ساختمانی و مدیریت پروژه

Document management planning

 

موضوع : مقاله برنامه ریزی مدیریت محدوده پروژه

مقاله برنامه ریزی مدیریت محدوده پروژه ترجمه مقاله ای است با عنوان scope management plan ، مدیریت محدوده مجموعه‌ای از فرآیندها است که بواسطه‌ی آن اطمینان حاصل می‌شود که کلیه‌ی کارهایی که در تکمیل پروژه ضروری هستند در آن لحاظ، و کارهای غیر ضروری نادیده گرفته شده‌اند.

مقدمه:
مدیریت محدوده مجموعه‌ای از فرآیندها است که بواسطه‌ی آن اطمینان حاصل می‌شود که کلیه‌ی کارهایی که در تکمیل پروژه ضروری هستند در آن لحاظ، و کارهای غیر ضروری نادیده گرفته شده‌اند. طرح مدیریت محدوده جزئیات دقیق نحوه‌ی تعریف، تدوین و تأیید محدوده پروژه را ارائه می‌کند. این طرح مسئول مدیریت محدوده پروژه را به روشنی مشخص و به عنوان راهنمای مدیریت و کنترل محدوده ایفای نقش می‌کند. مدیریت محدوده پروژه فرآیندی ۵ مرحله‌ای را دنبال می‌کند که این مراحل عبارتند از: جمع‌آوری الزامات، تعریف محدوده، ایجاد WBS، تأیید محدوده و کنترل محدوده.


قیمت : 7000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات