دانلود پروژه کنترل قطعات الکتریکی از طریق وب

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  دانلود پروژه کنترل قطعات الکتریکی از طریق وب

دانلود پروژه کنترل قطعات الکتریکی از طریق وب فروشگاه مقاله تحقیق پایان نامه انواع قطعات الکترونیکی شمای فنی قطعات الکتریکی فروشگاه اینترنتی قطعات الکتریکی آشنایی با قطعات الکتریکی تفاوت قطعات الکتریکی و الکترونیکی شناخت قطعات الکترونیکی

Electrical Components

کنترل قطعات الکتریکی از طریق وب
چکیده:
هدف از طراحی و ساخت این پروژه، طرح ایده ای برای کنترل ابزارهای یک واحد صنعتی است به صورتی که از اتلاف نیروی انسانی،هزینه و زمان مفید کاری جلوگیری شود.
کنترل قطعات مختلف یک واحد صنعتی به طور غیر مستقیم و توسط یک کاربر یا هوش مصنوعی، می تواند به بهینه سازی کار و زمان در بخش های دیگر کمک کند.
نمونه ای از یک روش کنترلی که شامل طراحی و ساخت مداری با ۵ ورودی ست تشریح شده است. زبانهایی که در خانواده ++C قرار دارند همیشه از کارایی و محبوبیت خاصی در نزد طراحان سخت افزار جهت ارتباط با دستگاههایشان، برخوردار بوده اند. در این پروژه  دلیل استفاده از #C ، زیر مجموعه Net2005 نیز همین بوده است اما در و واقع نمیتوان تفاوتی بین آن زبان و Vb.Net در این پروژه قائل گردید. ارتباط با پورت سریال بوسیله OCX ای انجام میگیرد که آنرا در هر زبان از مجموعه Net2005 میتوان بکار برد. بجز نرم افزارهایی که عنوان گردید از ابزارها و نرم افزارهای زیر جهت طرا حی پروژه استفاده شده است:FlashMx – Pspice – Visio – FrontPage – WebStyler – MaxPlus

کلمات کلیدی:
ارتباط مودمی،رگولاتور،بوبین،HTML ، PHP ،  IP  VALID
فهرست مطالب
دیباچه
فصل اول _ پیش درآمد
۱-۱- لزوم استفاده از اتوماسیون صنعتی۳
۲-۱- تاریخچه سیستم‌های کنترل۶
۱-۲-۱- سیستم‌های پنوماتیک۶
۲-۲-۱- سیستم‌های الکترونیک۷
۳-۲-۱- سیستم‌های کنترل دیجیتال۸
۴-۲-۱- سیستم‌های کنترل غیرمتمرکز۸
۱-۴-۲-۱- مزایای سیستم‌های DCS10
فصل دوم_شرح نرم افزار پروژه۱۵
۲-۱- نرم افزار پروژه۱۵
۲-۲- ارتباط مودمی۱۵
۲-۳- معرفی سایت۱۶
۲-۴- Run Project
۲-۵- Software Detail
۲-۶-  Hardware Detail
۲-۷- Document Sources
۲-۸- Links
۲-۹- Future
۲-۱۰- نحوه عملکرد برنامه در بخش”ارتباط مودمی۲۳
۲-۱۱- ارتباط با سخت افزار۲۴
فصل سوم_شرح عملکرد سخت افزار۲۶
۳-۱- سخت افزار پروژه در یک نگاه۲۶
۳-۲- شرح عملکرد ۲۹
۳-۳- مشکلات و راه حلها۳۴
فصل چهارم- جمع بندی و نتیجه گیری۳۵
ضمیمه
ضمیمه
ضمیمه ۳ – مدار داخلی IC‌های بکار رفته در سخت افزار
منابع 
فهرست شکل ها
شکل ۲-۱ – home page
شکل ۲-۲ – run project
شکل ۲-۳ – Software Detail
شکل ۲-۴ – hard Detail
شکل ۲-۵ – Document Sources
شکل ۲-۶ – Links
شکل ۲-۷ – Future
شکل ۳-۱- چارت مسیر data
شکل ۳-۲- چارت تغذیه
شکل ۳-۳- مسیر ارسالdata 
شکل ۳-۴- مسیر ارسالdata
دیباچه
 کنترل کلمه ای است که بشر از ابتدای خلقت به دنبال شیوه های گوناگون آن بوده است. بشر نخستین(ناندرتال) با آزمون روش های مختلف  به دنبال رام کردن طبیعت و بارور کردن  زمین بود. با تشکیل جوامع بشری از کوچکترین شکل خود(خانواده)انسان به دنبال تحت اختیار گرفتن جنبه های مختلف زندگی بوده است. به دنبال گسترش زندگی اجتماعی و بوجود آمدن مبانی حکومتی، افراد  مختلف به سبب قدرت، مکنت، اصالت خانوادگی و… در پی کسب برتری نسبت به سایرین که منجربه در دست داشتن اختیار خود و دیگران بوده، تلاش میکردند. به دنبال این خصیصه که حس جاه طلبی انسان را تحریک می کرد برای بدست آوردن قدرت و کنترل بیشتر میان جوامع مختلف جنگهای خونینی رخ داده است که حتی در صده های اخیر نیز شاهد آن بوده ایم.
با شکل گرفتن فناوری و خارج شدن بشر از ورطه جهالت  تلاش برای بدست گرفتن کنترل، انسان را به یافتن شیوه های جد ید برای ارضای آز خویش وا داشت. با اختراع اسلحه دیگر دوران شمشیر و کمان به سر آمد. با به میدان آمدن توپ و تانک دیگر جایی برای اسب و منجنیق نبود.
اما در دنیای فناوری هیچ چیز متوقف نمی شود. با کشف کامپیوتر و هوش مصنوعی زندگی بشر به کلی دگرگون شد. با این اکتشافات از ارزش جنگ افزار روزبه روز کاسته می شد و بر اهمیت تبلیغ و علوم وابسته به هوش مصنوعی افزوده می شد. اندک اندک کنترل جنبه فیزیکی خود را به جنبه فکری بدل می کرد و تشنگان قدرت به دنبال راههای کنترل افکار افتادند و نه کنترل اجسام.
اما اگر به سطح خرد جامعه بنگریم در می یابیم که هر انسانی چه برای ارضای حس جاه طلبی و چه برای رفاه و آسایش خود به دنبال روشهایی برای کنترل و تحت اختیار داشتن شئونات زندگی خود است. این کنترل شامل اعضای خانواده، اسباب زندگی، لوازم کـــار و… می شود.
با نگاه به زندگی بشری از زمان شکل گیری بنیان زندگی خانوادگی مشاهده می کنیم که اولین مظهر پیشرفت بشریت در خانه انسان نمایان می شود و همواره این پیشرفت برای توسعه رفاه انسان بوده است.
از زمان اختراع چرخ تا اولین کامپیوتر و لامپ خلا ء  اسباب زندگی به شکل شگرفی دچار دگرگونی شده اند. اما تغییرات عمده در نیم قرن اخیر رخ داده است که کامپیوتر وارد زندگی شخصی هر فرد شده و هر که بیشر و بهتر از مزا یای آن مطلع شد و بهره برد، رفاه بیشتری خواهد داشت.
امروزه کار بدانجا رسیده است که انسان حاضر نیست حتی برای خاموش کردن یک چراغ از جای خود حرکت نماید و حال که فن آوری اینچنین اجازه ای به او میدهد او نیز حریصانه طالب آن است. امروز حتی می توان از فواصلی بعید به کنترل آنچه مربوط به ماست بپردازیم، کاری که بشر نخستین در رویا میدید.
در این پایان نامه  برحسب موضوع به ارائه شمایی از یک سیستم کنترل وسایل(اسباب منزل,خطوط تولیدات صنعتی,…) از طریق فناوری اینترنت به عنوان یک شبکه ارتباطی و از راه دور می پردازیم. در این راستا سعی شده است تا از سخت افزار و نرم افزار مناسب استفاده شود، اما ذیق وقت و در بعضی موارد کمبود امکانات دایره مقدورات را تنگ نمود و حاصل آن،این پایان نامه است که تقدیم میگردد


قیمت : 8000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات