طرح کارآفرینی شرکت تولید بازرگانی ملورین

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » کار آفرینی » دانلود طرح توجیهی تولیدی  »  طرح کارآفرینی شرکت تولید بازرگانی ملورین

دانلود طرح کارآفرینی شرکت تولید بازرگانی ملورین تولیدی بازرگانی تامین کالا پرشان(تکاپ) تولیدی بازرگانی سپیدرو مالی و اقتصادی طرح توجیهی فنی تولیدی بازرگانی شبستری تولیدی بازرگانی مشیز شرکت تولیدی بازرگانی ملورین خرید طرح توجیهی خرید پروژه کارآفرینی فروش طرح کارآفرینی خرید طرح کارآفرینی

Entrepreneur Business Plan produced Mlvryn

 

موضوع : طرح کارآفرینی شرکت تولید بازرگانی ملورین

فهرست مطالب
تاریخچه ۲
وضعیت پرسنل ۳
مشخصات دستگاههای مورد استفاده در فر آیند تو لید ۱۴
پایه کراشوار: ۲۰
تسمه داخل کراشور: ۲۱
رویی کراشوار : ۲۳
داخل کاسه کراشوار : ۲۵
زیر کاسه کراشوار: ۲۶
واشر مهره ی لیوان ،مهره دنباله،پیچ آلن،پیچ آهنی: ۲۸
مو نتاژ کراشوار یونیت : ۲۹
فصل ۴« زمان سنجی » ۳۴
فضای کارخانه ۳۶
ماشین آلات ۳۶
نیروی انسانی ۳۷
ضایعات ۳۸
نیروی انسانی ۳۸
نیروی انسانی در کارگاه تراشکاری: ۳۸
نیروی انسانی در کارگاه وکیوم: ۳۹
نیروی انسانی در کارگاه رنگرزی: ۴۰
تعداد ماشین آلات : ۴۰
محاسبه برای تولید یک ماه: ۴۰
طرح استقرار: ۴۳
از نظر عملکرد طرح استقرار: ۴۴
حمل ونقل ۴۶
نمودار روابط بین بخشها: ۴۷
بالانس خط: ۴۹

تاریخچه
شرکت تو لید کالا بازرگانی ملورین اولین تولید کننده وصادر کنندۀ یو نیت و صند لی دندان پزشکی در ایران است .این شرکت که بزرگترین کارخانه ی تولید صندلی دندان پزشکی در خاورمیانه به شمار می رود در سال ۱۳۷۰تو سط ریا ست جمهوری جناب آقای هاشمی رفسنجانی افتتاح گردید .این در زمینی به مساحت ۱۵۰متر مربع بنا شده ودارای ۱۷۰۰ متر مربع بنا است.

۲-۱ موقعیت جغرافیایی
موقعیت جغرافیایی این شرکت در نزدیکی شهر ملارد،در حدود ۵ کیلومتر جاده شهریار –ملارد قرار گرفته است دفتر مر کزی شرکت در خیابان آزادی نرسیده به میدان انقلاب قرار دارد.

۳-۱ وضعیت مالکیت
شرکت سهامی خاص می باشد .سها مداران شرکت ۷ نفر می باشند که یک مدیر تولید در کارخانه وسایر افراد در دفتر مرکزی سرپرست قسمت ها مختلف هستند ،تمامی ۷ سهامدار این شرکت جزو هئیت مدیره هستند.

وضعیت پرسنل
تعداد پرسنل شرکت ۴۵ نفر می باشدکه ۳۰نفر در خود کارخانه و ۱۵ نفر در دفتر مرکزی مشغول به کار هستند.از ۳۰ نفر افرادی که در کارخانه مشغول به کار هستند .۱۱نفر وکیل ،۱۲ نفر دیپلم ،۵نفر فوق دیپلم،۲نفر لیسانس هستند .۱۱نفر سیکل ،۱۲نفر دیپلم در قسمت های مختلف عملیاتی و مونتاژ مشغول به کار هستند واز ۵ نفر فوق دیپلم ها ۲ نفر منشی خانم در دفتر مدیریت :۱نفر طراح ونقشه کش ،۱نفر مدیریت کنترل کیفیت اولیه ومیانی و۱ نفر در قسمت انبار عهده دار کار هستند. افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند یک نفر در قسمت کنترل کیفیت پایانی ونفر دیگر که مهندس مکانیک است ومسئول آموزش ومسئول نظارت بر قسمت طراحی ومهندسی است.

۵-۱)قسمت های موجود در کارخانه
۱-۵-۱)مونتاژ برق والکترونیک ۸ در این قسمت آماده سازی سیستم برقی صورت می گیرد.تمامی عملیات ها بر روی کابل ها وسیم ها صورت می گیرد تا کاملاًآماده به قسمت مونتاژبریده شود.از جمله ی این کارها تو لید منشی صندلی ،منشی یونیت ،تابلت صندلی وتابلت یونیت می باشد.تکرار کارگر در این قسمت ۱ نفر می باشد.
۲-۵-۱) مونتا ژتابلت وبازویی:مونتاژ بازویی در سر صورت می گیرد ،۱-مونتاز قسمت ثابت بازویی قسمت متحرک ۳-مونتاژقسمت زیر تابلت *در این قسمت مونتاژقطعاتی صورت می گیرد که یا در خود همین قسمت عملیاتی مانند سوراخکاری یا قلاویز کاری بر روی آن انجام می شود یا قطعاتی از قسمتهای دیگر آماده شده وبعد از رنگ کاری برای مونتاژبه این قسمت می آیند.تعداد کارگر در این قسمت ۲نفر می باشد.
۳-۵-۱)مونتاژ چراغ:عملیات مونتاژبازوئی وکلگی چراغ در این قسمت است .بازوئی چراغ بعد از آماده سازی ورنگ رزی به این واحد می آید وسپس با کلگی چراغ اسمبل شده وکابل کلگی متصل می شود.قسمت کلگی چون سیم پیچیده ای دارد وهمین طور لامپ مورد استفاده وتلق آن تکنولوژی خاصی دارد از بیرون خریداری می شود .تعداد کارگر در این قسمت ۱ نفر می باشد.


قیمت : 4000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات