دانلود تحقیق ورزش تنیس

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » تربیت بدنی  »  دانلود تحقیق ورزش تنیس

دانلود تحقیق ورزش تنیس مقاله دانلود تحقیق ورزش والیبال دانلود تحقیق در مورد ورزش تنیس دانلود مقاله درباره ورزش تنیس تحقیق در مورد ورزش تنیس روی میز تحقیق ورزش تنیس روی میز تحقیق در رابطه با ورزش تنیس دانلود تحقیق در مورد ورزش تنیس مقاله درباره ورزش تنیس مقاله در مورد ورزش تنیس مقاله ای در مورد ورزش تنیس مقاله ای درباره ی ورزش تنیس مقاله ورزش تنیس روی میز

Research Tennis

 

مقدمه:
تِنیس ورزشی راکتی است که بین دو نفر (سینگل) یا بین دو تیم دونفره (دوبل) بازی می‌شود. هر بازیکن راکتی دارد که دارای صفحه‌ای از شبکه توری است. بازیکن با این راکت، توپی لاستیکی با پوشش نمدی را به زمین حریف پرتاب می‌کند. بازیکنی (یا تیمی) که زودتر امتیاز نهائی را به دست آورد برنده‌است.
این ورزش ابتدا در بریتانیا و بیشتر میان اشراف‌زادگان رایج شد و سپس به سایر کشورهای انگلیسی زبان رفت و اکنون در همه کشورها بازی می‌شود. به دلیل تجهیزات گران قیمت و زمین مناسب برای انجام این ورزش، هنوز هم تنیس به عنوان یکی از ورزش های گران قیمت شناخته می شود.
تنیس از ورزش‌های المپیک است. در برخی از کشورها به آن تنیس میدانی می‌گویند تا از ورزش دیگری بنام تنیس شاهی که در سالن و در زمینی با ابعاد متفاوت بازی می‌شود و همچنین تنیس روی میز (که در برخی کشورها با نام پینگ پنگ) متمایز گردد.

فهرست مطالب:
تاریخچه
تاریخچه تنیس در ایران
امتیاز دهی
زمین‌های تنیس
راکت تنیس
معیار انتخاب راکت تنیس
رویدادهای اصلی ورزش تنیس


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات