دانلود گزارش کارآموزی نحوه ساخت پی و اسکلت بتنی تا پایان سقف اول

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی نحوه ساخت پی و اسکلت بتنی تا پایان سقف اول

دانلود گزارش کارآموزی نحوه ساخت پی و اسکلت بتنی تا پایان سقف اول دانلود گزارش کارآموزی اسکلت بتنی کارورزی گزارش کارآموزی اسکلت بتنی گزارش کارآموزی عمران اسکلت بتنی گزارش کارآموزی ساختمان اسکلت بتنی کارآموزی اسکلت بتنی دانلود پروژه کارآموزی اسکلت بتنی پروژه کارآموزی اسکلت بتنی گزارش کارآموزی اسکلت بتنی دانلود گزارش کارآموزی اسکلت بتنی

How to build a concrete foundation and structure, roof internship report by the end of the first

 

موضوع : گزارش کارآموزی نحوه ساخت پی و اسکلت بتنی تا پایان سقف اول

فهرست مطالب

مقدمه ۳

اجرای شبکه پی ۵

بتن ریزی پی ۱۶

اجرای سقف ۱۹

اجرای پله ۳۲

پیوست ۳۴

اسکلت بتنی
کارآموزی ساخت پی
دانلود گزارش کارآموزی نحوه ساخت پی و اسکلت بتنی تا پایان سقف اول
نحوه ساخت پی و اسکلت بتنی تا پایان سقف اول

مختصری از گزارش کاراموز ی:
فعالیت یک مهندس عمران در هر یک ازاین قسمت ها علاوه بر تسلط در زمینه تئوری ، نیازمند تجربیات عینی و عملی است . یکی از فرصت هایی که می تواند در انتقال این تجربیات به شخص مفید باشد ، واحد کارآموزی است . اگرچه که آشنایی و شناخت تمامی مسایل و نکات عملی مستلزم سال ها تلاش و حضور در پروژه های مختلف عمرانی است ، لیکن فرصت کوتاه کارآموزی هم می تواند شخص را در رسیدن به این هدف یاری کند .
در همین راستا نگارنده با توجه به علایق شخصی خود ، اقدام به کارآموزی در شرکت فنی و مهندسی « قدر بتن » نمود که عمده فعالیت آن پیمانکاری است . لذا دوره کارآموزی در یک سازه بتن مسلح در حال ساخت به عنوان سرپرست کارگاه سپری شد.
شروع کارآموزی مقارن پایان دیوارچینی پی و پایان آن هم زمان با اجرای ستون طبقه دوم بوده است . نوع پی ساختمان نواری دو طرفه ( شبکه ای ) و سیستم سقف آن تیرچه بلوک است .
گزارش کارآموزی پیش رو اگرچه حاوی تمامی نکات اجرا یی انجام شده نیست ، لیکن مهمترین نکات را در بر دارد.همچنین قسمت هایی از نقشه های معماری و سازه ای که در طول دوره مورد استفاده قرار گرفته است در پیوست آمده است.
در پایان مراتب قدردانی خود را نسبت به مهندس پیام بنی کریمی ریاست شرکت سازه های ماندگار گرگان که مهم ترین نقش را در طی مفید دوره کارآموزی داشته اند، ابراز کرده و برای ایشان در تمامی مراحل زندگی آرزوی موفقیت می کنم.

اجرای شبکه پی
قبل از انجام هر کار، سرپرست کارگاه باید ملزومات اجرای پی را فراهم کند و خواسته خود را به طور کامل برای دست اندر کاران از جمله کارفرما ، مجری پی و کارگرها توضیح دهد.برخی از مصالح و و سایل مورد احتیاج به شرح زیر است :
۱- میلگرد : میلگردهای پی به دو قسمت طولی ( کمرکش ) و عرضی ( چنگال ) تقسیم می شوند . قبل از سفارش میلگردها باید تعداد دقیق میلگردهای مورد نیاز را با توجه به نقشه محاسبه کرد . برای محاسبه میلگردهای طولی ، ابتدا

این گزار کارآموزی بهمراه عکس می باشد


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات