دانلود پروژه بررسی کنترل کیفیت در شرکت سایپا

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » حسابداری  »  دانلود پروژه بررسی کنترل کیفیت در شرکت سایپا

دانلود پروژه بررسی کنترل کیفیت در شرکت سایپا پروژه کنترل مدرن پروژه کنترل کیفیت پروژه کنترل ابزار دقیق پروژه کنترل کیفیت آماری پروژه کنترل کیفیت qc پروژه کنترل کیفیت کارخانه پروژه کنترل کیفیت شرکت پروژه کنترل کیفیت آماری با minitab پروژه کنترل کیفیت مهندسی صنایع دانلود پروژه کنترل کیفیت آماری کنترل کیفیت در سایپا پروژه شرکت سایپا

دانلود پروژه بررسی کنترل کیفیت در شرکت سایپا

پیشگفتار
ابتدا مطلب را با بررسی تاریخچه شرکت سایپا آغاز خواهیم کرد و سپس به روشها، ابزار و نظریه های موجود در رابطه با کیفیت فرآیند خواهیم پرداخت . بعد از آن می بینیم که فرآیند تولید خودرو پراید صبا به چه صورت انجام می شود و در دنباله به چگونگی تعیین کیفیت قابل قبول این خودرو می پردازیم . در پایان برای روشنتر شدن مراحل تعیین کیفیت در سایپا قطعه سپر را مورد بررسی قرار خواهیم داد .
با آرزوی موفقیت
مقدمه:
با رشد فکری انسانها انتخاب فعالیتها و فرآیندهای عملیاتی به شیوه تهیه و استفاده بهینه مواد اولیه کمیاب، روشهای تصمیم‌گیری و ماحصل کار تکامل بسزا یافتند ، در یک مقطع از زمان دیگر انسان مجبور نبود روزانه به شکار برود نیازمندیهای آنی خانواده را فراهم سازد همفکری و همکاری و رقابت به آنها قدرت داد تا وسیعتر و عمیقتر فکر کند ، به سرعت بیاموزند با شتاب به کار گیرند با احتیاط با آزمایش بگذارند با تأمل نتایج را بررسی کنند و با تفکر در بهبود ماحصل کار اقدام ورزند در این راستا سطح خدمات رو به بهبودی رفت کالاها مرغوبیت چشمگیری بدست آوردند و نیازمندیها به سرعت فراهم گردید.
برای کاربرد صحیح ابزارهای تولید و وسایل کار، انسان مجبور شد که عمیقتر فکر کند و برای تولید فرآورده‌های مرغوب از مواد عالی و با دوام استفاده نماید. به سرعت در مورد طرح و ساخت کالاهای صنعتی و نحوه فروش و بهره‌وری فکر کرد و با گذشت زمان به مشخصه‌های ذاتی و غیر‌ذاتی و فرآیندهای چون ظاهر، زیبایی، رنگ، نرمی، سختی، خشکی، سبکی، و سنگینی، مقاومت و اندازه حجم، انعطاف‌پذیری، قدرت، سرعت، و بازده اهمیت خاص دارد و در این هنگام بود که در مورد قابلیت و دوام و کیفیت فرآورده‌ها اندیشید و در جهت بهبود و اصلاح آن گام‌های مؤثر و منظمی برداشت.

 

فهرست مطالب
پیشگفتار ۱
مقدمه ۲
فصل اول : تاریخچه شرکت سایپا ۴
فصل دوم : نظریه ها و روش های موجود در کنترل کیفیت فرآیند . ۳۷
فصل سوم : مراحل فرآیند تولید در سایپا ۱۸۹
فصل چهارم : تعیین کیفیت فرآیند تولید ۲۱۶
جمع بندی و نتیجه گیری .. ۲۸۱
پیشنهادات و نظرات . ۲۸۴
منابع و ماخذ


قیمت : 5000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات