پاورپوینت رایانش ابری یا cloud computing

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی » کامپیوتر و IT  »  پاورپوینت رایانش ابری یا cloud computing

پاورپوینت رایانش ابری یا cloud computing دانلود مقاله رایانش ابری یا cloud computing تحقیق پروژه رایانش ابری یا cloud computing چیست؟ پروژه پایان نامه سرویس محاسبات ابری یا cloud computing چیست؟ تحقیق رایانش ابری تحقیق رایانش ابری مرکز تحقیقات رایانش ابری مرکز تحقیقات رایانش ابری دانشگاه صنعتی امیرکبیر مرکز تحقیقات رایانش ابری امیرکبیر تحقیق در مورد رایانش ابری مقاله امنیت در رایانش ابری مقاله در مورد رایانش ابری مقاله فارسی رایانش ابری

پاورپوینت رایانش ابری یا cloud computing

 

رایانش ابری یا cloud computing چیست و چه نقشی در توسعه فناوری اطللاعات دارد. عبارت Cloud Computing به معنی توسعه و به کارگیری فناوری کامپیوتر (Computing) بر مبنای اینترنت (Cloud) است.

 

قسمتی از متن:
عبارت Cloud Computing به معنی توسعه و به کارگیری فناوری کامپیوتر (Computing) بر مبنای اینترنت (Cloud) است. این عبارت شیوه ای از محاسبات کامپیوتری در فضایی است که قابلیت های مرتبط با فناوری اطلاعات به عنوان سرویس یا خدمات برای کاربر عرضه می شود و به او امکان می دهد به سرویس های مبتنی بر فناوری در اینترنت (Cloud) دسترسی داشته باشد ؛بدون آنکه اطلاعات تخصصی در مورد این فناوری ها داشته باشد و یا بخواهد کنترل زیر ساخت های فناوری که از آنها پشتیبانی می کند را در دست بگیرد.


قیمت : 1000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات