دانلود گزارش کارآموزی دبیرستان ۱۵ خرداد

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی دبیرستان ۱۵ خرداد

دانلود گزارش کارآموزی دبیرستان ۱۵ خرداد گزارش کارورزی دبیرستان گزارش کارآموزی دبیرستان حسابداری گزارش کارآموزی در دبیرستان گزارش کارآموزی کامپیوتر در دبیرستان گزارش کارآموزی مدرسه دبیرستان گزارش کارآموزی حسابداری در دبیرستان کارآموزی مدرسه دبیرستان گزارش کارورزی در دبیرستان گزارش کارورزی دبیرستان

High school internship report 15 May

موضوع : گزارش کارآموزی دبیرستان ۱۵ خرداد

توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده ی پرینت می باشد.

فهرست مطالب

مقدمه ۲

فصل اول ۳

فصل دوم ۸

روزاول ۹

روز دوم ۱۲

روز سوم ۱۳

روز چهارم ۱۵

روز پنجم ۱۶

فصل سوم ۱۹

انتقادات و پیشنهادات ۱۹

مقدمه
کارورزی یک شغل موقت و مهم و مفید برای من بود رفتن به کارورزی بسیار مهم است و اطلاعات محدودی را در اختیار یک کارآموز می گذارد و مقدمه ی براییک دانشجو در حال فارغ التحصیل است.
باید ساعات کارورزیبه اندازه  باشد تا بتوانیم اطلاعات بیشتری را بدست بیاوریم و مهارت بیشتری کسب کنیم. من به عنوان یک کارآموز مشاوره در مدرسه ی ۱۵ خرداد توانستم کمی اطلاعات بدست بیاورم و در مورد یک خدمات مشاوره مهارت کسب کنم در واقع از طریق خدمات راهنمایی می توان تواناییها و محدودیت های دانش آموزان در زمینه های گوناگون می تواند آنان را به رشته های تحصیلی و عمکلرد او را موثر و پربار می سازد.
ولی معلم به تنهایی نمی تواند و نه فرصت دارد به تمام مسائل و مشکلات روانی و خانوادگی و تحصیلی دانش آموزان رسیدگی کند و برای هر کدام راه حل ارائه دهد. و از این رو مشاور تحصیلی با همکاری معلم و خانواده و مسئولان مدرسه می تواند دانش آموزان را در جهت رفع مشکلات تحصیلی و خانوادگی و روانی و تأمین ثبات عاطفی یاری ددهد و نهایتاً نیل به اهداف آموزش و پرورش را ممکن سازد مسئولان محترم آموزش و پرورش باید به اهمیت و ضرورت خدمات راهنمایی مشاوره در نظام آموزشی کشور توجه بیشتر مبذول دارند . در واقع هدف مشاوره شناخت استعدادها و رغبت های دانش آموزان است و یاری در حل مشکلات عاطفی ، اجتماعی و…

فصل اول

مناسب بودن محیط دبیرستان برای دانش آموزان : از نظرمناسب بودن این محیط معاون و آموزش مدرسه به من گفت که این محیط برای بچه ها کوچک است از جمله حیاط که در زنگ ورزش بچه ها با مشکلات زیادی ورزش می کنند .چند تا از کلاسها هم بسیارکوچک است و جمعیت بچه ها در کلاس زیاد است همین بیشتر مشکل ایجاد می کند .همان طور که خودم توجه کردم و از خانم  پرسیدم ایشان اتاق مشاوره نداشتن و البته یک اتاق بسیار کوچک که درحیاط قرار داشت را به عنوان اتاق مشاور قرارداده بودن اما من وقتی از خانم پرسیدم چرا به اتاق خودتان نمی رودی و همیشه در دفتر هستین ایشان گفتن که اون اتاق بسیارکوچک و تاریک و سرد است .
بنابراین مدیر و معاون و مشاور همه دردفتر هستند فقط اتاق معاون اجرایی و فن آوری جداست و کلاسهای مدرسه فاقد چوب لباس بود هوا سرد و بچه ها مجبورن کاپشنهایشان را کنار کیفشان بگذارند امکانات رفاهی و آموزشی این مدرسه از نظر من خیلی پایین است بچه ها در سطح پایین هستند واغلب پدرها کارگر و مادرهایشان هم خاندار هستن.
مدیر مدرسه و معاون اطلاع دقیقی و جامعی از مساحت کل مدرسه ندارد که در اختیار ما بگذارد. تعداد کلاسهای مدرسه شامل ۷ کلاس درس است . که ۳ تا اول دبیرستان و یک کلاس سوم انسانی و یک کلاس سوم تجربی و یک کلاس دوم تجربی است. کلاس سوم تجربی و انسانی و همچنین نمازخانه در طبقه ی دوم قرار گرفته مدرسه دو طبقه است .طبقه ی دوم خیلی کوچک است و فقط ۲ کلاس و نمازخانه قرار دارد و ۵ کلاس در قسمت پایین .
البته یک کلاس استفاده نمی شود و درسش هم بسته است. ته سالن یک کلاس کامپیوتراست که بچه ها وقتی سیستم لازم داشته باشن به اون کلاس می روند درقسمت حیاط آبدارخانه و اتاق معاون اجرایی فنآوری قرار دارد. و کنار آبدارخانه کتابخانه هم قرار گرفته .خیلی کوچک است و در ابتدای در ورودی به مدرسه آبخوری و سرویس بهداشتی و بوفه مدرسه درحیاط جای گرفته دیوارهای مدرسه با نقاشی های در خور توجه دانش آموزان تزئین شده که علاوه بر زیبایی هر کدام پیام بهداشتی و اجتماعی دینی را به بچه ها ابلاغ می کند و رنگ هایی که بکار گرفته شده شاد و مناسب سن دانش آموزان است

دانلود کامل این فایل ، بعد از خریداری
.


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات