گزارش کارورزی دبستان استثنائی قدس

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارورزی دبستان استثنائی قدس

گزارش کارآموزی در دبستان دانلود گزارش کارورزی دبستان استثنائی قدس گزارش کارورزی دبستان استثنائی قدس دانلود گزارش کارورزی در دبستان دانلود گزارش کارورزی در مدرسه دانلود گزارش کارآموزی پیش دبستانی گزارش کارورزی پیش دبستانی گزارش کارورزی در دبستان گزارش کارورزی در پیش دبستانی گزارش کارآموزی دبستان گزارش کارآموزی پیش دبستانی

Jerusalem exceptional school internship report

 

موضوع : گزارش کارآموزی دبستان استثنائی قدس

توضیح:این فایل به صورت ورد و آماده ی پرینت می باشد.

فهرست مطالب

مقدمه ۳

فصل اول ۵

بیان فیزیکی آموزشگاه استثنایی قدس: ۶

کلاس ها : ۸

سالن: ۹

نمازخانه ۹

پوشش ۹

بیان نیروی انسانی  مدرسه ۱۰

دستشویی: ۱۰

فصل دوم ۱۱

گزارش کارورزی در مورخ ۵/۸/۹۲ ۱۲

گزارش کارورزی در مورخ ۱۱/۸/۹۲ ۱۸

گزارش کاروری ۱۲/۸/۹۲ ۲۱

گزارش کارورزی مورخ ۱۳/۸/۹۲ ۲۴

گزارش کارورزی در مورخ ۲۶/۸/۹۲ ۲۵

فصل سوم ۲۸

انتقادات و پیشنهادات ۲۸

مشکلات ۲۹

پیشنهادات ۳۰

نتیجه گیری ۳۱

مقدمه
من برای این دو واحد کارورزی که قرار است در مدرسه استثنایی قدس در شهر ستان آشخانه بروم و ۳۰ ساعت در آن جا به عنوان  کار آموز در کنار مشاور چیزهایی یاد بگیرم و دیدگاه من در مورد مشاوره این است : من قصد دارم که مشاور موثری باشم پس باید بدانم که منظور از موثر بودن چیست .قضاوت در مورد این موضوع معمولاً ذهنی است و در این مورد دو دیدگاه وجود دارد که عباراتند از : دیدگاه مشاور و دیدگاه مراجع، احتمال دارد که برداشت مراجع از موثر بودن متفاوت از برداشت مشاور باشد
به نظر من در مورد چیزهایی که در مورد اتاق مشاور از اساتید و کتاب هایی که برای اطلاعات عمومی خوانده ام یاد گرفتم اتاق مشاور باید وقتی وارد آن می شوی احساس آرامش و راحتی کنی .مثل این که اتاق به شما خوش آمد می گوید و اتاق مشاور باید با گیاهان و تصاویر تزئین شود و صندلیهای آن دست دار و راحت برای شما و مراجعتان همراه با سایر وسایل مناسب برای یک دفترکار باشد. ممکن است لازم شود گزارش بنویسیم ، پیش نامه را تهیه کنیم ، سوابق را بایگانی کنیم و برخی از وظایف را انجام دهیم. بنابراین یک میز تلفن، قفسه بایگانی همراه با قفسه ی کتاب یک کتاب خانه تخصصی مورد نیاز خواهد بود.
همچنین از یک اتاق بزرگتر و متفاوت که شامل تجهیزات تلویزیون برای کار یا زوجها یا خانواده ها است استفاده کنیم. معمولاً هنگامی که مراجع می اید نباید پشت میز بنشینیم. در عضو روی کی مبل صندلی دسته دار و رو به روی مراجع  و هم سطح با او بنشینیم. صندلی ها باید به صورتی گذاشته شوند که هیچ یک از آناه مستقیماً رو به روی نوری که از پنجره می آیند قرار نگیرد. قرار گرفتن چشمها در بر ابر نور ناخوشایند است و پس از مدتی خیره شدن موجب آسیب چشم می گردد.
بسیار مطلوب است که در هر اتاق مشاوره یک تخته سفید داشته باشند مراجعانی که غالباً به شیوه بصری عمل می کنند احتمالاً به وضوح بر روی آن تمرکز می کنند و اگر عبارات مهم روی تخته نوشته شود و اگر راه حلهای آنها در آنجا به صورت فهرست آورده شود، آگاهی بیشتری به دست می آورند. اتاق مشاوره باید قابل دسترس یک جعبه دستمال کاغذی داشته باشیم این یک امر غیر قابل اجتناب است که برخی از مراجعان گریه می کنند و این دستمالهای قابل دسترس آنها را از آشفتگی های غیر ضروری نجات می دهد که اتاق مشاور مدرسه استثنایی هست. این طور نبود و در داخل اتاق وسایل ورزش و چیزهای اضافه ی مدرسه را در داخل آن گذاشته بود ند و زمانی که من آن جا رفتم همراه با مشاور اتاق را تمیز و مرتب کردیم.
و در مورد رفتار مشاور، مشاوره مدرسه به من یاد داد که مشاور باید از نصیحت کردن اجتناب کند. زیرا نصیحت کردن ذاتاً در بر دارنده خطرات زیادی است و انسان تا حد زیادی نسبت به نصیحت مقام است. و برای کسی که با او صحبت می کنیم به اندازه خودمان ارزش قایل شویم و در مورد مراجع داوری نداشته باشیم و مهربان باشیم که مشاور مدرسه خودش این موارد را در ماوره دادن رعایت می کرد.
این ۳۰ ساعت کارورزی خیلی کم بود و خیلی زود گذشت ولی من چیزهای زیادی در مورد مشاور و مشاوره دادن و خیلی چیزهای دیگر یاد گرفتم ولی اگر این ساعت زیادتر بود خلی خوب بود.

دانلود کامل این فایل ، بعد از خریداری


قیمت : 3000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات