دانلود تحقیق در مورد تاریخچه مخابرات

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی » برق، الکترونیک، مخابرات  »  دانلود تحقیق در مورد تاریخچه مخابرات

دانلود مقاله تاریخچه مخابرات تحقیق در مورد تاریخچه مخابرات تحقیق در مورد مخابرات ماهواره ای تحقیق رشته مخابرات تحقیق در مورد مخابرات سیار تحقیق در مورد مخابرات نوری تحقیق مخابرات ماهواره ای مقاله در مورد مخابرات مقاله در مورد مخابرات ماهواره ای مقاله در مورد مخابرات نوری مقاله در مورد مخابرات دیجیتال مقاله های مهندسی مخابرات مقاله درباره مخابرات سیار

Research on History Contacts

 

چکیده:
دستگاه سوئیچ دیجیتال به عنوان قلب و مرکز کلیه ارتباطات تلفنی محسوب می شود. با توجه به اهمیتی که ارتباطاتی نظیر تلفن، اینترنت، فاکس و … در زندگی امروز به عهده دارند، سرویس و نگهداری و همچنین ارائه خدمات به مشترکین از طریق سالنهای دستگاه در مراکز تلفن اهمیت مضاعفی پیدا کرده است و وظیفه افرادی که در این مراکز مسئولیت دارند از یک سو نگهداری و سرویس خود دستگاه و از طرف دیگر ارائه خدمات به مشترکین می باشد. خدماتی نظیر قطع و وصل و دایر کردن سرویسهای ویژه و مزاحم یابی.
کارآموزی که طی مدت کوتاهی در این مرکز مشغول فعالیت است می تواند با اکثر این وظایف بطور خلاصه آشنا شود در گزارش حاضر سعی شده است که اطلاعات کسب شده تقریباً بطور کامل در اختیار مطالعه کنندگان قرار گیرد.

فصل اول: تاریخچه مخابرات
فصل دوم: ارزیابی بخشهای مرتبط یک مرکز تلفن با مهندسی مخابرات ۵
فصل سوم: آموخته ها و نتایج
منابع
 


قیمت : 3500 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]








تبلیغات