پاورپوینت موزه گوگنهایم بیلبائو

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  پاورپوینت موزه گوگنهایم بیلبائو

دانلود پروژه پاورپوینت موزه گوگنهایم بیلبائو مقاله معماری دانلود پروژه پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم نیویورک پروژه پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم نیویورک پاورپوینت موزه گوگنهایم پاورپوینت موزه گوگنهایم بیلبائو پاورپوینت موزه گوگنهایم نیویورک دانلود پاورپوینت موزه گوگنهایم نیویورک دانلود پاورپوینت موزه گوگنهایم پاورپوینت موزه گوگنهایم رایت دانلود رایگان پاورپوینت موزه گوگنهایم

PowerPoint Guggenheim Museum, Bilbao

 

پاور پوینت معماری موزه گوگنهایم بیلبائو، تحقیق معماری درس انسان ارگونومی طبیعت، در قالب ۱۸ اسلاید بهمراه تصاویر و پلان ها و تحلیل معماری

 

بخشی از متن:
این موزه که طراحی آن از هنر مدرن و معاصر الهام گرفته، توسط فرانک گری (Frank O. Gehry) طراح آمریکایی، در اسپانیا ساخته شده است.
موزه گوگنهایم بیلبائو یکی از چند موزه متعلق به بنیاد گوگنهایم نیویورک است و شامل آثار هنرمندان اسپانیایی و بین‌المللی است.
این موزه دارای شکل خاص و عجیب به صوت منحنی‌هایی مختلف طراحی شده که در نوع خود یکی از بهترین طراحی‌های ساختمان در جهان است. منحنی‌های این ساختمان بنا بر گفته معمار آن به دلیل بازتاب نور به این شکل طراحی شده‌اند.
وقتی در سال ۱۹۹۷ این موزه به روی عموم مردم باز شد به دلیل سبک طراحی خاص خود سر و صدا زیادی در جهان به عنوان یک ساختمان تماشایی در جهان به پا کرد.


قیمت : 5500 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات