مقاله ای درمورد انیمیشن

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  مقاله ای درمورد انیمیشن

دانلود مقاله ای درمورد انیمیشن دانلود مقاله انیمیشن تحقیق پروژه انیمیشن خرید مقاله انیمیشن مقاله انیمیشن سه بعدی مقاله انیمیشن کامپیوتری مقاله انیمیشن سازی مقاله در مورد انیمیشن مقاله در مورد انیمیشن سازی مقاله تاریخچه انیمیشن تحقیق انیمیشن سازی تحقیق در مورد انیمیشن تحقیق در مورد انیمیشن سازی تحقیق درباره رشته انیمیشن تحقیق در مورد ساخت انیمیشن

Paper about animation

 

موضوع : مقاله ای درمورد انیمیشن

مایلیم تا فیلم های گرفته شده در مقاطع مختلف را تدوین نموده و برخی صحنه ها را حذف کرده یا ترتیب برخی صحنه ها را تغییر داده و نیز افکت های زیبا را بر کلیپ ها اجرا نموده و یا موسیقی متن دلخواه را به فیلم اضافه کنیم . می خواهیم بتوانیم فیلم های خصوصی و خانوادگی را خودمان تدوین و میکس کنیم.
همچنین توضیحات و تمرینات مختلفی ارائه شده که می تواند مارا در حل مشکلاتی که در حین کار با ۳D Studio با آن مواجه می شویم ، کمک کند .

مسیر هموار
این تمرین نحوه ساختن یک مسیر حرکت ابتدایی و نحوه کارکردن با آن را نشان می‌دهد . دراین تمرین ، شما یک Logo را همانند آنچه که در زیر نمایش داده شده است برای یک شرکت حمل و نقل خیالی به نام ZYX Trucking Company ایجاد خواهید کرد .

برای فرم دادن به این طرح دقت شود که انیمیشن برای تکه های جداگانه آن ایجاد می شود تا بتوان آنها از خارج صفحه نمایش به داخل به پرواز درآورد .پس به این ترتیب موضوعات را باید جداگانه حجم دهیم تا به صورت جداگانه نیز عمل کنند در ابتدای کار اشکالی را همانند آنچه که در شکل بالا به نمایش در آمده است ، در محیط دوبعدی بسازید .

مرحله ۱ :
در محیط دو بعدی فونت COBRA را انتخاب کرده و سپس حروف ZYX را وارد کنید . به آنها اندازه ۱۸۰×۴۰۰ را بدهید
مرحله ۲:
متن را حدوداً به میزان ۱۰ واحد متمایل ( Skew)کنید برای این منظور ، کلیه چند ضلعی ها را انتخاب کرده((SELECT و سپس فرمان Modify/Polygon/Skew را اجرا کنید . کلید select را فعال (‌ON) نموده و سپس به روی صفحه نمایش رفته و کلید سمت چپ ماوس را فشار دهید تا به این ترتیب تمام اشکال متمایل گردند .
به خط موقعیت مکانی Status Line)) که در بالای صفحه نمایش وجوددارد نگاه کرده تا اطمینان حاصل نمایید که میزان انحراف متن شما حدوداً ۱۰ واحد شده است در ضمن دقت شود که این امکان وجوددارد که بالایی ترین گره های حروف به روی هم رفته و ساختار آن را به هم بزنند . اگر این مسئله اتفاق افتد حرف Z را چند واحد به سمت چپ و حرف X را نیز چند واحد به سمت راست حرکت دهید تا زمانی که هیچ یک از حروف روی هم قرار نگیرند .
مرحله ۳:
یک چهارضلعی با ابعاد ۳۰×۲۰۰ در نزدیکی حروف ایجاد کنید دو چهار ضلعی دیگر از روی این چهار ضلعی در پایین نیز کپی کنید برای این منظور ، فرمان Modify/Polygon/Moveرا انتخاب کرده و کلید Tab را فشار دهید تا در راستای عمودی قرار گیرد در حالی که کلید Shift را نگه داشته اید روی چهار ضلعلی و کلید چپ ماوس را فشار دهید تا عمل کپی انجام شود . سپس آنرا ۷۵ واحد به سمت پایین حرکت دهید این کار را برای چهار ضلعی بعدی هم تکرار کنید .
مرحله ۴:
شکل را تحت نام ZYX.SHP دخیره سازید .Z را شکل جاری قرار دهید .
مرحله ۵:
وارد محیط حجم ساز شوید و طول مسیر (Path) را تقریباً به ۱۰ واحد برسانید . این کار را از طریق انتقال دادن گره بالایی مسیر در زاویه دید روبرو انجام دهید تغییرات طولی مسیر را می توانید در سمت راست خط موقعیت مکانی ؛ واقع در بالای صفحه نمایش ببینید که به صورت یک عدد متغیر در داخل دو براکت [‍] قرار دارد و
مرحله ۶:
شکل Z را به عنوان شکل جاری احضار کنید . دقت شود که دستور Center اجرا نشود و یا به عبارتی دیگر به هیچ عنوان آن را حرکت ندهید . بافعال کردن (ON) انتخاب Optimization به موضوع مورد نظر حجم دهید و به این موضوع نام Z را اختصاص دهید .

فهرست مطالب

مقدمه

مسیر هموار

تنظیم حرکت

کشیدگی و مقادیر گرایشی Tension & Bias

مسیرهای مورد نظر

ساختن آدمک

اتصالات آدمک

تدوین و میکس فیلمها

وارد نمودن تصاویر ساکن در پروژه

وارد نمودن کلیپ های رنگ در پروژه

فیلتر گذاری کلیپ ها

برش کلیپ

برش به کمک Trim bar

برش به کمک نوار تدوین

برش به کمک فرمان Multi – trim video

کپچر تصویر ساکن از یک کلیپ

فرمان Pan& Zoom برای تصاویر ساکن

سفارشی نمودن فیلترها برای کلیپ ها


قیمت : 3000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات