دانلود مقاله پاسخ مدیریت استراتژیک به چالش تغییر یکپارچه

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » مقاله » مدیریت و حسابداری  »  دانلود مقاله پاسخ مدیریت استراتژیک به چالش تغییر یکپارچه

مقاله در مورد مدیریت استراتژیک دانلود مقاله پاسخ مدیریت استراتژیک به چالش تغییر یکپارچه تحقیق مقاله انگلیسی مدیریت استراتژیک مقاله ترجمه شده مدیریت استراتژیک مقاله های مدیریت استراتژیک مقاله در مورد مدیریت استراتژیک منابع انسانی مقاله انگلیسی مدیریت استراتژیک با ترجمه مقاله های مربوط به مدیریت استراتژیک

Strategic Management

پاسخ مدیریت استراتژیک به چالش تغییر یکپارچه


فهرست مطالب
پاسخ مدیریت استراتژیک به چالش تغییر یکپارچه (دگرگونی جهانی)  ۱
مدیریت استراتژیک. ۲
مدل مدیریت استراتژیک. ۶
جهت استراتژیک. ۶
آنالیز خارجی:. ۶
ارزیابی داخلی:. ۷
ـ جهت استراتژیک:. ۸
ـ جستجو و کاوش محیطی. ۱۲
پیش‌نگری یا پیش بینی. ۱۶
ـ سناریوها بعنوان یک ابزار پیش نگری. ۱۷
ـ برنامه ریزی مبتنی بر سناریو. ۱۸
ـ مدل SRI 19
مرحله سوم) فشارهای محیطی. ۲۲
درجه عدم قطعیت. ۲۴
مرحله پنجم: سناریوها:. ۲۵
ـ نتیجه گیری. ۲۸


برنامه‌ریزی یک فعالیت تکراری است. اگر دنیا تغییر نمی کرد، ما می‌بایست تنها یک طرح و برنامه را گسترش می دادیم و به آن می چسبیدیم. در هر صورت ما درجهانی متلاطم و آشفته زندگی می کنیم. David Brinkley طی فروپاشی اتحاد جماهیر شوروری سابق، توضیح داد که هر روز به نظر می‌رسد که طلوع یک عصر تاریخی جدید است. قطعا ریختن دیوار برلین، یکپارچگی آسمان، فروپاشی معاهده دولت لهستان و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروری. جهان ما را دگرگون ساختند. جمعیت یا اتحادیه اروپا شاید شامل اروپای شرقی در بزرگترین منطقه آزاد تجاری جهان، هنوز دیده شود. در پاسخ، سایر مناطق آزاد تجاری دیگر در دست احداث می‌باشند (برای مثال قرارداد آزاد تجاری آمریکای شمالی بین کانادا، ایالات متحده و مکزیکو احتمالا کشورهای متحد در آمریکای مرکزی و جنوبی شوند؛ استرالیا و نیوزلند آیا اینها نشانه‌های رخداد مهم و خطیر دیگری هستند؟ تجارت آزاد جهانی با جابجائیها همراه و رک فورها و صنایع؟


در چنین جهانی، ما نیاز به مدل برنامه ریزی این داریم که می‌گذارد تا ما آینده راپیش بینی کنیم و اجازه می دهید این پیش بینی ها را در ارتباط با تجزیه و تحلیلهایی از سازمانهایمان مورد استفاده قرار دهم.
همچنین فرهنگ، رسالت، استعدادها و نقاط ضعف آنها به منظور تعیین موضوعات استراتژیک، به منظور تنظیم و ترسیم جهتمان توسط گسترش دید وبرنامه های استراتژیکی.


به منظور تعریف اینکه چگونه ما این برنامه‌ها را اجرا خواهیم کرد و برای مشخص نمودن اینکه چگونه ارزیابی خواهیم کرد که تا چه اندازه ما این برنامه ها را به خوبی اجرا خواهیم نمود. این حقیقت که جهان همانطور که ما به سمت جلو در آینده پیش می‌رویم، تغییر می کند نیازمند این است که پروسه یک پروسه تکراری باشد


قیمت : 3000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات