پروژه راه

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

دانلود پروژه راه سازی جاده مقاله پروژه راهسازی دانشجویی پروژه راهسازی با نقشه توپوگرافی پروژه راهسازی کامل پروژه راهسازی دستی پروژه راهسازی دانلود پروژه راه آهن تهران تبریز پروژه راهسازی با نقشه پروژه راهسازی pdf پروژه راهسازی با civil3d پروژه راهسازی با نقشه توپوگرافی دانلود پروژه راهسازی همراه با نقشه توپوگرافی دانلود پروژه راهسازی با نقشه

Road Project

 

پروژه راه به همراه گزارش کار پروژه، به صورت فایل ورد و همراه نقشه ها و فایل های اتوکد و فایل های اکسل

 

بخشی از متن:
ابتدا از فایل توپوگرافی مورد نظر استاد با مقیاس ۱:۲۰۰۰روی کاغذ A1 پلات تهیه می کنیم. و همچنین با تائید استاد نقاط ابتدا و انتها و همچنین نقاط اجباری مشخص شده و آبراهه ها و خط راس ها را مشخص می کنیم. دهانه پرگار را به اندازه ۱٫۷cm باز کرده تا حداکثر شیب در طراحی را رعایت کرده باشیم، دو واریانت (به صورت مسیر شکسته) برای مسیر های بین هر دو نقطه را با رعایت عبور از کمترین ابراهه و خط راس  را ترسیم سپس خطوط شکسته را در نظر می گیریم در نهایت از خطوط شکسته موجود بهترین خطوط مستقیم را برازش می کنیم.
بر اساس پارامترهای انتخاب بهترین مسیر (شاخص های مهم نظیر طول راه، تعداد قوس، تعداد پل، شیب قطعات راه و …)، واریانت های به دست آمده را تجزیه تحلیل کرده و بهترین واریانت را انتخاب می کنیم.
مختصات محل تلاقی امتدادهای مستقیم (سومه ها) و همچنین مختصات شروع و انتهای مسیر را از روی نقشه استخراج کرده و آنها را به فایل نقشه به فرمت dwg. منتقل می کنیم .و سپس مسیر هارا ترسیم می کنیم. با توجه مختصات نقاط سومه ها، زاویه رأس قوس های را از طریق محاسبه اختلاف ژیزمانهای دو امتداد به دست آوریم. در قسمت سومه ها بدین صورت اندازه زاویه دلتا را بدست می اوریم.
بزرگترین شیب نقشه را برای تعیین طبقه بندی راه از نظر دشت، تپه ماهور و یا کوهستانی به دست آوریم.
که در اینجا با توجه به این که بزرگترین شیب ۷٫۵۴% می باشد پس مسیر کوهستانی می باشد و کلیه طراحی ها بر این اساس می باشد….


قیمت : 7000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات