دانلود گزارش کارآموزی طراحی صفحات وب

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی طراحی صفحات وب

دانلود کارآموزی طراحی صفحات وب گزارش کارآموزی طراحی صفحات وب کارآموزی طراحی وب سایت گزارش کارآموزی طراحی وب سایت گزارش کارآموزی طراحی وب دانلود گزارش کارآموزی طراحی وب سایت دانلود گزارش کارآموزی طراحی وب گزارش کارآموزی کامپیوتر طراحی وب سایت گزارش کارآموزی در شرکت طراحی وب

Web-site-design

گزارش کارآموزی طراحی صفحات وب


 فهرست مطالب
فصل اول
آشنایی کامل با مکان کارآموزی
فصل دوم
ارزیابی بخش­های مرتبط با رشته علمی کارآموزی
فصل سوم
آزمون آموخته­ها، نتایج و پیشنهادات
۱-۳- با Dreamweaver چه می­توان کرد?
۲-۳-عناصر پایه­ای صفحات وب
۳-۳-چندرسانه­ای
۴-۳-صفحات تعاملی
۵-۳-تعریف یک وب سایت جدید
۶-۳-ایجاد فایل­های جدید در پنل Files
۷-۳-نوار هنر
۸-۳-نوار Insert
۹-۳-Flash Elements
۱۰-۳- پنجره سند
۱۱-۳-نوار ابزار Document
۱۲-۳-نوار وضعیت
۱۳-۳-پنل­ها و بازرسان
۱۴-۳-پنل­ها و گروه­های پنل
۱۵-۳-منوهای مضمونی
۱۶-۳-Help
۱۷-۳-افزودن یک تصویر به یک صفحه
۱۸-۳-هم­ترازی تصویر با متن
۱۹-۳-استفاده از پنل Time lines
۲۰-۳-قالب­بندی صفحات وب با استفاده از سبکهای آبشاری
۲۱-۳-ایجاد سبکهای CSS پیشرفته
۲۲-۳-عملکرد Dreamweaver چیست?
۲۳-۳-نمایش دادن و پنهان کردن لایه­ها
۲۴-۳-ارسال متن به یک لایه
۲۵-۳-افزودن یک لایه کشیدنی به یک صفحه وب
۲۶-۳-ایجاد یک فرم
۲۷-۳-افزودن فیلدهای متن به فرمها
۲۸-۳-افزودن دکمه­های رادیویی
۲۹-۳-افزودن لیستها ومنوها
۳۰-۳-افزودن دکمه­های Submit و Reaset
فصل اول
آشنایی با مکان کارآموزی
شرکت گروه صنعتی ویدا فناوران آسیا دارای مدیران مجرب و توانمند در زمینه‌های طراحی ،‌ نمونه سازی ماشین آلات صنایع غذایی ، جذب و بومی سازی دانش فنی ، ارتقاء بر سطح تولیدات دستگاههای ساخت داخلی ، ایجاد رقابت و مبادرت به صادرات می باشد .
سابقه فعالیت مدیران شرکت در رشته طراحی و ساخت به بیش از ۱۵ سال مهارت در ساخت انواع ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی می‌باشند .
 زمینه‌‌ی طراحی و ساخت ماشین آلات در شرکت عبارتند از :
۱-    ماشین آلات صنایع غذائی
۲-    ماشین آلات صنایع آرایشی و بهداشتی
۳-    ماشین آلات صنایع شوینده
۴-    ماشین آلات صنایع بسته بندی
۵-    ماشین آلات صنایع شیمیایی
 عمده ماشین آلات خطوط تولید دارای یک مجموعه‌ای از ماشین ‌آلات مشترک در مفاهیم و اصطلاحات علمی است ، لکن از لحاظ تولید محصولات و به لحاظ تنوع سلیقه‌ها ووجود بازارهای رقابتی و همچنین بالا رفتن توقعات مردم در پذیرش محصولات با کیفیت‌های عالی ومطلوب ، موجب گردیده است مدیران شرکت در ساخت نمونه اولیه هر نوع دستگاه به امر طراحی ، اهتمام والائی نظر داشته و با بررسی هر موضوع پیشنهاد از جمیع جهات و جلب نظر متقاضی کار فنی و ساخت و ساز را شروع می‌نماید .
 مفاهیم مشترک دستگاهها عبارتند از :
۱٫ پرکن – دستگاههای پرکن بستگی به نوع محصول تولید می‌شوند مثلاً دستگاههای پرکن عطریات با دستگاههای پرکن مواد شیمیائی یا غذائی از نظر سلیقه کارائی به حجم دستگاه و میزان پرکنی ظروف محصولات .
۲٫ در بند ، لیبل چسبان ، بسته بندی و دیگر دستگاههای همانند شرح فوق دارای قابلیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلفی می‌باشند .
طر احی دستگاهها از طریق کامپیوتر و نرم افزارهای طراحی انجام می‌پذیرد . بدینوسیله آشنائی ، کارکرد و تجربه بالائی در استفاده از نرم افزارهایی مانند Auto CAD و… موجب تسریع ،‌دقت و مهارت در تهیه نقشه‌های هر یک ازدستگاهها و یا نیازمندیهای متقاضیان میگردد . و باید دانست که همیشه بایستی طراحی دستگاه‌ها در راستای پیشرفت ، کاهش هزینه‌ ، ارائه ویژگیهای جدید و کاملاً بهتر از گذشته باشد .
 این رسالت و تفکر در این شرکت حاکمیت و نقش آفرینی اول را داراست . این همه تنوع و تسلط کامل موجب معروفیت در بین صنعتگران داخل از یک طرف و موجب صاحب نظر و صاحب سبک و حرف اول زدن از طرف دیگر در این شرکت حاکمیت داشته باشد .
 فصل دوم
ارزیابی بخش­های مرتبط با رشته علمی

شرکت ویدا فناوران آسیا که طراح و سازنده ایستگاه‌های لیبل چسبان و پرکن در صنعت کشور می‌باشند ، به منظور معرفی و عرضه بهتر دستگاه‌های صنعتی خود نیاز به تبلیغات گسترده می‌باشد ، که طراحی سایت وب ، طراحی کتابهای تبلیغاتی و همچنین ساخت CDهای تبلیغاتی و … از جمله راههای تبلیغات می‌باشد . نرم افزارهای طراحی صفحات وب Dreamweaver , Front page می‌باشد که مکمل این نرم افزارهای طراحی ،‌ نرم‌افزارهای گرافیکی‌ دیگر از جمله photoshop و Corel و… نیز نیاز می‌باشد .
اینجانب نیز با علاقه به این گرایش کامپیوتر و نیاز به آموزش در این زمینه در این شرکت به عنوان کارآموز شروع به فعالیت کرده‌ام .
 این شرکت علاوه بر نیاز به این تبلیغات از کامپیوتر و نرم ‌افزارهای دیگری از جمله Word , Exel و… برای انجام امر حسابداری و نامه‌های اداری نیز استفاه می‌نماید و همچنین می‌توان از نرم افزار کامپیوتر در جهت هدایت و کارکرد دستگاههای صنعتی ساخته شده نیز استفاده نمود که نیاز به علم بالای کامپیوتر و برنامه‌نویسی دارد


قیمت : 7000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات