دانلود مقاله کارآفرینی و ایجاد اشتغال

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » مقاله » مدیریت و حسابداری  »  دانلود مقاله کارآفرینی و ایجاد اشتغال

دانلود مقاله کارآفرینی و ایجاد اشتغال دانلود مقالات کارآفرینی دانلود رایگان مقاله کارآفرینی دانلود مقاله درباره کارآفرینی دانلود مقاله در مورد کارآفرینی مقاله عوامل موثر بر ایجاد اشتغال مقاله راهکارهای ایجاد اشتغال مقاله در مورد اشتغال زایی مقاله در مورد اشتغال مقاله کارآفرینی و اشتغال

Entrepreneurship and job creation

 

کارآفرینی  و ایجاد اشتغال

فهرست مطالب
کارآفرینی و ایجاداشتغال ۱
گامهای حمایتی ۳
ویژگیهای موفقیت ۵
۱٫ اهمیت راه اندازی ۸
۲٫ شبکه‌ای‌کردن ۸
۳٫ ایجاد اطلاعات کامپیوتری در دسترس ۸
۴٫ ارائه خدمات به مشتریان ۹
۵٫ افزایش توجه عموم ۹
۶٫ فروش اجناس ۹
۷ – ارائه اطلاعات در کوتاهترین زمان ۱۰
۸ – ایجاد نمونه‌های در دسترس ۱۰
۹ – دستیابی به آمار مطلوب جمعیت شناسی ۱۱
۱۰ – پاسخگویی به پرسشها ۱۱
۱۲ – ایجاد خدمات ۲۴ ساعته ۱۲
۱۳ – به روز رسانی اطلاعات ۱۲
۱۴ – سنجش تولیدات و خدمات جدید بازار ۱۳
۱۵ – دستیابی بهیک بازار خاص ۱۳
۱۶ – سرویس دهی به بازار محلی ۱۳
کارآفرینى بر روى اینترنت ۱۵
۱- چهار سطح اینترنت ۱۵
از کجا شروع کنیم ؟ ۲۱
کسب و کار مبتنی بر اینترنت ۲۶
مدلهای موفق کسب و کار اینترنتی ۲۷
مدل EBAY 30
• شغل مبتنى بر وب ۳۲
• کارآفرینان دیجیتال ۳۳
• کاریابى اینترنتى در ایران ۳۵
آیا کسب و کار اینترنتی برای کسب و کارهای کوچک شما مناسب است؟ ۳۷
کارآفرینی و ایجاداشتغال
 کارآفرینان از عوامل ضروری تغییر در یک اقتصاد مبتنی بر بازارند، آنها امکان استفاده موثر و فزاینده از منابع را فراهم می‌آورند و دادوستد بین بخشهای مختلف با امکانات واولویتهای متفاوت را تسهیل می‌سازند. همچنین رفتار کارآفرینانه ، عامل شتاب دهنده تولید، انتشار و کاربرد ایده‌های نوآورانه است و در جوامع دستخوش تغییرات سریع اقتصادی نیز، کارآفرینی تاثیرات زیانبار اجتماعی را ازطریق ایجاد فرصتهای شغلی تعدیل می‌بخشد. به طورکلی کارکرد کارآفرینانه هم به روی نرخ رشد بنگاههای جدید تاثیر دارد وهم شانس بقا و رشد بنگاههای موجود را افزایش می‌دهد.
اما به دلایل بسیاری ، ایجاد یک ارتباط آماری بین کارآفرینی و میزان استخدام آسان نیست . کارآفرینی را نمی توان مستقیما اندازه گرفت زیرا غالبا پنهان است و حضور آن دررفتاری است که نمایانگر کارآفرینی است حتی اینکه کارآفرینی چگونه بروز می‌کند، خودموضوعی است که همواره درحال تغییر است . حتی اگر در مواردی مستقیما قابل اندازه گیری باشد بازهم برای ایجاد چنین ارتباطی ، مشکلات وجود خواهد داشت . برای مثال ، تحلیلگران با مشکل تفکیک تاثیر کارآفرینی از سایر متغیرها مانند سیاستهای بازارکار و غیره مواجه خواهندبود.
به علاوه ، رابطه علت و معلولی بین کارآفرینی و استخدام یک رابطه یک طرفه نیست . برای مثال هنگام بیکاری و کاهش نرخ حقوق و دستمزد، هزینه فرصت کارآفرینی پایین است . درهر صورت واضح است که کارآفرینی شرط واجب پیشرفت اقتصادی دریک اقتصاد مبتنی بر بازار است و مشکلات مربوط به اندازه گیری آن نباید تلاش در جهت ترویج آن را، به عنوان بخشی از راه حل معضل بیکاری ، کاهش دهد.
از آنجایی که بیکاری و فقر به طور فزاینده ای غالبا در مناطق شهری پرآشوب و ناآرام متمرکز و رویکرد دولتها برای تهییج و تشویق کارآفرینی به سوی سیاستهای جغرافیایی جهت گیری می‌شود، خوداشتغالی و تاسیس بنگاه می‌تواند یک اقتصاد محلی را که متاثراز رکود اقتصادی است ، دگرگون سازد…


قیمت : 3000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات