مقاله نقش تنظیمی OSHA در ایمنی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » متفرقه  »  مقاله نقش تنظیمی OSHA در ایمنی

OSHA

دانلود مقاله نقش تنظیمی OSHA در ایمنی

تعریف موضوع

این مقاله خط مشی سلامت و ایمنی شغلی برای ایجاد و تقویت قوانین مربوط به استانداردهای ارگونومی را ، مورد بحث قرار خواهد داد. دو موضوع عمده مورد بحث این است که اولاً آیا استانداردها مورد نیازند؟ و ثانیاً اگر جواب مثبت است چقدر استانداردهای پیشنهادی برای نیل به اهداف OSHA کفایت می کند؟ چالش پیش روی مهندسی، طراحی محیط کاری برای بهبود ایمنی و افزایش محصول است. این مقاله توضیح خواهد داد که OSHA چطور استانداردها را توسعه داده، مخالفت با استانداردها را مورد بحث قرار داده و چاره اندیشی خط مشی را تحلیل  می کند و پیشنهاداتی را ارائه خواهد داد.

ماموریت OSHA این است که : زندگی کارگران را نجات دهد، از جراحات جلوگیری کند و سلامت کارگران آمریکایی را مورد محافظت قرار دهد. با این استانداردهای جدید OSHA آسیب های استخوانی را مشخصاً هدف قرار می دهد. برطبق موسسه ملی ایمنی و سلامتی کار (OSHA) آسیب های استخوانی عبارتند از ناهنجاری ماهیچه ای، اعصاب، تاندون ها، رباط ها، مفاصل، غضروف یا دیسک های فقرات که نوعاً نتیجه حادثه آنی یا فوری نیستند. (مثل سر خوردن، پشت پا خوردن یا افتادن) بلکه بیشتر توسعه مزمن یا تدریجی را منعکس می کند. بعضی مثال ها شامل سندرم سوراخ مچی و ضربه روانی سطح پایین است. « لیندا رزنستوک » مدیر OSHA می گوید    ” آسیب های استخوانی (MSDS) میان مسایل پزشکی رایج در آمریکا می باشند و ۷ درصد جمعیت را تحت تاثیر قرار می دهند.

آسیب های استخوانی وابسته به کار (WMSDS) وقتی توسعه پیدا می کنند که شرایط کاری تاثیر آسیب های استخوانی را ادامه می دهند یا به آن کمک می کنند. بر طبق اداره آمار کار (BLS) 276600 آسیب در سال ۱۹۹۷ مربوط به تکرار ضربه های روحی بوده که دلیل آن ترکیب ۶۴ درصد بیماری های کاری و ۴ درصد از ۶٫۱ میلیون بیماری و جراحت محیط کار بوده. OSHA هزینه های غرامت کارگران برای آسیب های استخوانی وابسته به کار را بین ۱۵ تا ۲۰ بیلیون دلار در سال تخمین می زند. به علت این نگرانی گران قیمت، OSHA در حال شکل دهی قانونی است که نیاز دارد شرکت های معینی برنامه های ارگونومیکی را آغاز کنند.

فهرست

تعریف موضوع.. ۱

OSHA ارگونومی را این چنین تعریف می کند : ۲

پیش زمینه. ۵

تاریخچه عملکرد نظارتی ارگونومی.. ۶

گزارش هایی از آژانس های فدرال.. ۷

عملکرد قانونی.. ۸

پیچیدگی کاری.. ۹

موقعیت های صنعتی.. ۱۰

دیگر سازمان ها ۱۱

نگرانی ها و ناسازگاری های کلیدی.. ۱۲

گسترش مشکل.. ۱۲

علم آنسوی قوانین ارگونومی.. ۱۴

حوزه قانون.. ۱۴

هزینه برای صنعت.. ۱۶

فواید مورد انتظار. ۱۷

سیاست های هواداران.. ۱۸

پیشنهادهای خط مشی.. ۱۹

پیشنهاد ۱ : تمرکز روی مشاوره، خطوط راهنما و پذیرش OSHA.. 19

تاثیر. ۱۹

کارآرایی.. ۲۰

ارزش… ۲۰

انعطاف پذیری.. ۲۱

کارسازی.. ۲۱

پیشنهاد ۲ : فاز در برنامه بوسیله تنوع کارفرما ۲۲

تاثیر. ۲۲

راندمان.. ۲۲

ارزش… ۲۳

انعطاف پذیری.. ۲۳

کارسازی.. ۲۳

پیشنهاد ۳ : تغییر قوانین برای اینکه آن را قابل قبول تر برای مخالفان بکنند. ۲۴

تاثیر. ۲۴

بازده. ۲۴

ارزش… ۲۵

امکان سنجی.. ۲۵

کارسازی.. ۲۵

توصیه ها ۲۵

ضمیمه. ۲۸


قیمت : 4000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات