دانلود تحقيق امپرسيونيسم

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » مقاله » گرافیک وهنر  »  تحقیق امپرسیونیسم

دانلود تحقیق امپرسیونیسم تحقیق درباره امپرسیونیسم تحقیق در مورد امپرسیونیسم تحقیق امپرسیونیسم مکتب امپرسیونیسم موسیقی امپرسیونیسم معماری امپرسیونیسم معرفی سبک پست امپرسیونیسم مدل نقاشی امپرسیونیسم معنی امپرسیونیسم مقاله امپرسیونیسم

 

Impertionism

 

مقدمه:
پیش از آغاز این تعال لازم است از زمینه هنر و هنرمند مطالبی را به عنوان مقدمه و شروع پژوهش عنوان نمائیم . نخست به مبحث هنر و هنرمند می‌پردازیم، مشخص گردد که هنر چیست و هنرمند کیست.
هنر و هنرمند:
در سالهای اخیر، از هنر بسیار سخن بر میان آمده است لیکن به جرأت می توان گفت تاکنون نوشته ای که هنر را به مردم کتاب خوان کشور، بشناساند و تعریف جامع و دقیقی از آن به دست دهد ، به زبان فارسی در نیامده است . آنچه نویسندگان بزرگ پیشین ، درباره هنر گفته اند با مفاهیم وسیع و عمیقی که این واژه به ویژه در قرن نوزدهم و عصر ، یافته است سازگار نیست و تعاریفی نیز که در جزوات و مقالات مهنامه های پارسی از هنر آمده است ، به هیچ رو خواست کتاب خوانهای وطن ما را بر نمی آورد .
هنر در واقع به معنی آن درجه از کمال آدمی است که هوشیاری و خداست و ، فضل و دانش را در بر دارد و نمود آن صاحبه هنر را برتر از دیگران نشان می دهد .
صدها هزار انسان همه عمر خود را از نخستین روزهای جوانی ، برای اینکه بیاموزند چگونه پاهای خویش را به سرعت بچرخانند (رقاصان ) ، دیگران (موسیقی دانان ) برای آنکه بدانند چگونه انگشتان خود را با شتاب بر شستی ها و تارها بلغزانند ، و دسته دیگر (نقاشان برای آنکه بیاموزند به چه طریق با رنگ ها هر آنچه را که می بینند رقم زنند برای فراگیری آن تلاش می کنند و می آموزند و آنچه را که آموختند بخواحسن آنرا انجام دهد   …. در واقع هنر نتیجه کوشش انسان برای ایجاد زیبایی است نقاشی ، پیکر سازی ، معماری و موسیقی و شاعری ، همه از فنون هنر است زیرا این فنون جز جستجوی زیبایی و ایجاد و ایجاد آن هدفی ندارند زیبا چیزی است که دلپزیر و خوشایند است اگرچه به ظاهر در زندگانی عملی سودی از آن حاصل نمی شود.

فهرست مطالب:
مقدمه
هنرو هنرمند
مبنای هنر
تقلید طبیعت
وظیفه هنرمند
هنر لازم و سودمندات
فصل اول
نقاشی قدیم و جدید
امپرسیونیسم
شیوه های جدید نقاشی
اساس شیوه امپرسیوسیت
تاثیر جو در رنگ ها
تاثیر تغییرات نور در رنگ ها
تاثیر رنگ های مجاور
رنگ های مکمل
روش رنگ آمیزی
شیوه های جدید نقاشی
فصل دوم
مارسل دوشان وان گوگ
گوگن
سزان


قیمت : 11000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات