جزوه زبان انگلیسی ویژه آزمون های استخدامی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » نمونه سوالات  »  جزوه زبان انگلیسی ویژه آزمون های استخدامی

دانلود جزوه زبان انگلیسی ویژه آزمون های استخدامی جزوه استخدامی زبان انگلیسی دانلود رایگان جزوه زبان انگلیسی استخدامی جزوه زبان انگلیسی آزمون استخدامی دانلود جزوه استخدامی زبان انگلیسی آمادگی برای آزمون های استخدامی زبان انگلیسی

 

 

Brochures in English

 

یکی از دغدغه های اساسی متقاضیان شرکت کننده در آزمون های استخدامی، مطالعه منابعی مفید و کارآمد جهت پاسخ گویی به سوالات دروس عمومی و از جمله درس زبان انگلیسی می باشد.
این جزوه که به صورت اختصاصی ویژه ی مطالعه داوطلبان شرکت کننده در آزمون های استخدامی جهت پاسخگویی به سوالات درس زبان انگلیسی تدوین شده است، در ۱۴۱ صفحه و ۱۰ درس، تمامی مباحث مورد نیاز را که شما جهت پاسخ دادن به سوالات درس زبان انگلیسی آزمون استخدامی خود باید به آنها اشراف داشته باشید، توضیح و آموزش داده است.


به همراه این جزوه تعداد ۲۰۵ نمونه سوال طبقه بندی شده درس زبان انگلیسی همراه با پاسخنامه آنها ویژه ی آزمون های استخدامی نیز ارائه شده است. که مسلماً پس از مطالعه ی مباحث مطرح شده در این جزوه، استفاده از نمونه سوالات موجود در آن شما را در سنجش میزان آمادگی خود و همچنین آشنایی با نحوه طرح نمونه سوالات استخدامی در درس زبان انگلیسی کمک بسزایی خواهد کرد.
شما با خرید این محصول فایل های زیر را دریافت خواهید نمود:

 

جزوه درسی ۱۴۱ صفحه ای زبان انگلیسی ویژه آزمون های استخدامی؛ به شرح زیر:
۱ بسته PDF

 

نمونه سوالات چهار گزینه ای طبقه بندی شده زبان انگلیسی ویژه آزمون های استخدامی همراه با پاسخنامه؛ به شرح زیر:

۱ بسته PDF:

– 205 سوال زبان انگلیسی همراه با پاسخنامه


قیمت : 3800 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات