دانلود گزارش کارآموزی در دبستان

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی در دبستان

دانلود گزارش کارآموزی در دبستان دانلود گزارش کارآموزی در مدرسه دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مدرسه دانلود رایگان گزارش کارآموزی در مدرسه گزارش کارآموزی در دبستان گزارش کارآموزی پیش دبستانی دانلود گزارش کارآموزی پیش دبستانی

Internship Report on School

 

موضوع : گزارش کارآموزی دبستان

مقررات اداری مدرسه و محیط ظاهری آن

۱- اسناد مالی به موقع تنظیم و در دسترس باشد .

۲- از تنبیه بدنی جدا خوداری شود و در صورت مشاهده برابر مقررات برخورد خواهد شد.

۳-مدیران مدارس و مجتمع ها ماهانه حداقل یکبار از کلاس های درس بازدید نموده و گزارش عملکرد را در دفتر بازدید معلمان ثبت می نمایند.

۴-دفاتر کلاسی همکاران از لحاظ ثبت فعالیتها یاددهی – یا دگیری و نمره گذاری و ثبت نتایج آزمایش ،منظم و مرتب است.

۵- غیبت همکاران در اسرع وقت به کارشناس آموزش ابتدایی گزارش می گردد.

۶- به مکاتبات اداری در وقت معین پاسخ داده شده و از مکاتبه با سایر ادارات بطور مستقیم جداً خوداری شود.

۷- دریافت هر نوع وجه تحت عنوان کمک های درسی بدونه اجبار و در مقابل قبوض هدیه به مدرسه انجام گیرد و در غیر این صورت مدیر مدرسه جوابگو خواهد بود.

۸-تمامی مدیران مدارس و مجتمع های آموزشی ملزم به داشتن برنامه سالانه می باشند و پس از تهیه و تنظیم برنامه آن را در جلسات شورای مدرسه مطرح و به تصویب برسانند.

۹-مدیران مجتمع ها باید ماهیانه جلسه ای با معاون آموزگاران و آموزگاران شاغل در مدارس تحت پوشش خود داشته باشند و صورت جلسات را پس از امضاٍ توسط حاضرین در جلسه در مرکز مجتمع بایگانی نمایند.

۱۰-هر گونه اهمال و سستی همکاران و سهل انگاری و بی توجهی در انجام امورات آموزشی و پرورشی براساس شرح وظایف محوله از هیچ شخص یا اشخاص مورد قبول نخواهد بود.

۱۱- در صورتی که همکاران بعلت بیمار بودن یا مشکلات خانوادگی و یا به هر دلیل دیگر در مدرسه حضور نداشته باشند مدارس مجتمع و شهری توسط مدیران و معاونین آنها کلاس را اداره میکنند و از فرستادن دانش آموز به خانه جداً خوداری می کنند .


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات