دانلود گزارش کارآموزی شرکت شیر آلات بهداشتی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی شرکت شیر آلات بهداشتی

دانلود گزارش کارآموزی شرکت شیر آلات بهداشتی گزارش کارآموزی کارخانه شیرآلات گزارش کارآموزی شیرآلات گزارش کارآموزی بهداشت محیط گزارش کارآموزی بهداشت حرفه ای گزارش کارآموزی بهداشت محیط در بیمارستان گزارش کارآموزی بهداشت مدارس گزارش کارآموزی بهداشت محیط بیمارستان گزارش کارآموزی بهداشت عمومی گزارش کارآموزی بهداشت

Sanitary valves

 

موضوع : گزارش کارآموزی شرکت شیر آلات بهداشتی

فهرست مطالب

ـ پیشگفتار۱
ـ هدف۲
– معرفی محل گذراندن پروژه۳
– روند خط تولید۵
قالب سازی۵
ریخته گری و ماهیچه سازی۷
پرداختکاری۱۰
آبکاری۱۲
کوتینگ۱۶
مونتاژ۱۷
-فلوچارت تبدیل مواد به محصول در کارخانه۱۸
– ریخته گری مس و برنج۱۹
مشخصات عمومی ذوب۱۹
مواد شارژ و آماده کردن۲۰
کوره های ذوب۲۱
تاثیر ناخالصی ها۲۲
-آلیاژ های مس۲۳
آلیاژهای مس-روی(برنج)۲۴
آلیاژهای ریختگی برنج۲۴
تهیه و تولید برنج ریختگی۲۵
قالبها۲۷
لیست محصولات تولیدی شرکت۳۰
-مبحث اقتصادی۳۲
-آنالیز نمونه ای از محصولات کارخانه۳۳
-مشخصات استاندارد نمونه بررسی شده۳۸
-اصطلاحات و تعاریف۴۰
-استانداردهای مربوط به ویژگیهای ساخت۴۲
-استانداردهای مربوط به اجزای شیر۴۴
-استانداردهای نشانه گذاری۴۶
-اتودها۴۷
-اتود طرح نهایی۸۳
-نقشه سه نمای بدنه۸۴
-نقشه سه نمای دسته اهرم۸۵
-نقشه انفجاری۸۶
-فلوچارت مونتاژ۸۷
– جدول زمانبندی۸۸
– تصویرماکت۸۹

دانلود گزارش کارآموزی شرکت شیر آلات بهداشتی
کارآموزی شرکت شیرآلات بهداشتی شیبه

مختصری از کارآموزی:
قطعات پس از ریخته گری و کنترل کیفیت به بخش پرداختکاری فرستاده می شوند. کار اصلی و اساسی این قسمت پرداخت و صیقلی کردن سطوح تمام قطعه ها ( از بدنهء اصلی تا دستهء اهرم و پیچهای ۶پر و…)می باشد. در اینجا ابتدا به وسیلهء دستگاههایی که سمباده های نواری بر روی آن نسب شده است ، قطعات سمباده کاری می شوندکه در اصطلاح به آن نوار کاری نیز می گویند. قطعه ای که از قسمت ریخته گری آمده است سیاه کار نامیده ، که ابتدا این قطعه را به وسیلهء نوار ۱۰۰ سمباده می زنند. این کار برای از بین بردن سطح زبر می باشد. پس از این مرحله دوباره بوسیلهء سمبادهء ۲۴۰ که نسبت به ۱۰۰ نرمتر است سطح کار را صیقلی می کنند.
برای صیقل دادن قطعات کوچک که سوراخ دارند ، لوله ای را از داخل چند قطعه رد کرده و به کمک آن این کار را انجام می دهند.(به این لوله فرمان می گویند.)
پس از نوار کاری قطعات را گیلانس کاری یا پوشالکاری می کنند. پوشال کاربردی این کار پارچه ای میباشد. این پوشال بر روی دستگاهی سوار است که آن را دورانی می چرخاند. گیلانس کاری تقریبا مرحلهء آخر کار پرداخت است که ۲ محله دارد: در مرحلهء اول به پوشال نوعی واکس قرمز رنگ و در مرحله دوم که قطعه به دستگا ه بعدی منتقل می شود، واکس سفید رنگی برای براق کردن نهایی بر روی پوشال می مالند. قطعه پس از گذشتن از این مرحله به بخش آبکاری فرستاده می شود. البته بعد از گذشتن از کنترل کیفیت و کنترل نهایی ، زیرا در این بخش اگر بر روی سطح کار هنوز خش یا ایرادی وجود داشته باشدباید سیر پرداخت کاری را دوباره بگذراند.
قبل ذکر است که در پرداخت قطعات کوچک که به کمک فرمان نگه داشته می شود، فقط از سمباده نواری ۲۴۰ که نرمتر است استفاده می شود . درضمن این سمباده نیز باید قبلا کار کرده باشد،زیرا سمبادهء نو باعث ایجاد خشهایی در قطعه شده و چون قطعات کوچک هستند، برطرف کردن عیوب مشکل تر می شود.


قیمت : 5000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات