گزارش کارآموزی راهنمایی و رانندگی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی راهنمایی و رانندگی

کارآموزی در آموزشگاه رانندگی گزارش کارآموزی آموزشگاه رانندگی کارآموزی آموزش رانندگی دانلود گزارش کارآموزی راهنمایی و رانندگی گزارش تخلفات راهنمایی و رانندگی گزارش تخلف راهنمایی و رانندگی آیین نامه راهنمایی و رانندگی گزارش کارورزی راهنمایی و رانندگی

Internships traffic

 

موضوع : گزارش کارآموزی راهنمایی و رانندگی

توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده ی پرینت می باشد.

فهرست
عنوان صفحه
اولین قانون راهنمایی و رانندگی در تهران ۱
بیشترین تخلفات در رانندگی ۳
ضوابط احراز سلامت جسمانی و روانی ۴
بینایی ۷
شنوایی ۸
اندامهای حرکتی فوقانی و تحتانی ۸
سایر موارد برای انواع گواهینامه رانندگی ۱۰
مقررات و ضوابط حمل بار در جاده های کشور ۱۳
ضوابط حمل بار ۱۴
مقررات حمل و نقل بار در راهها ۱۵
توصیه پیشگیرانه در رانندگی ۲۴
توصیه پیشگیرانه در تردد شهری ۳۰
توصیه پیشگیرانه در مسافرکشی ۳۴
توصیه پیشگیرانه در سفر ۳۶
توصیه پیشگیرانه در موتورسواری ۴۰
چگونه ترمز کنیم ؟ ۴۱
چگونه فرمان بگیریم ؟ ۴۲
دور زدن ۴۳
دور یک فرمانه ۴۳
دور دو فرمانه ۴۴
اولین قانون راهنمایی و رانندگی در تهران

مردم آن روز در دی ماه سال ۱۳۰۹ که دست های راننده ها را مدام در حرکت دیدند، به خنده افتادند، اما خیلی زود یاد گرفتند از دست چپ و راست شان چه زمانی کمک بگیرند و چطور در هوا تکانشان بدهند تا شوفرهای دیگر بفهمند که حالا قرار است صاحب دست ها چه کند؛ دور بزند، بایستد، پارک کند و دقیقاً از همان روزها شروع شد.
آن روزها نوای بوق تا فاصله ۱۰۰ متری شنیده می شد. همان دوره با همان قوانین ۳۲ بندی، ماشین ها صاحب ۵ پلاک شدند؛ نام کارخانه، آدرس مالک، نمره عقب، نمره جلو و پلاک مالیات. تصویب قوانین به همین جا ختم نشد؛ حود ۱۳۰۸ وقتی تعداد اتول سوارهای شخصی شهر به ۱۵۲۲ نفر رسید، قوانین مربوط به عابران پیاده وضع شد.
آبان ۱۳۰۵ پایتخت نیز بوذرجمهری، بلدیه چی شهر یک کمپانی دانمارکی را مسئول اتوبوسرانی شهر کرد و قرار شد فرنگی جماعت ۷ خط راه بیندازد که در هر کدام ۲اتوبوس فعال باشد. کرایه این اتوبوس ها ۸ شاهی برای یک مسیر بود. تهرانی که اتوبوس هایش از ابتدا تا انتهای مسیر ۲۵ بار توقف می کردند و سرعت شان ۲۰ کیلومتر بود. اواخر سال ۱۳۱۲، وقتی «سرتیپ قلی هوشمند» به جای بوذرجمهری بلدیه چی شهر شد، اعلام کرد محل عبور پیاده ها را از عرض خیابان به صورت مورب سنگ فرش کنند و عابران را موظف کرد تنها از همان مسیرها عبور کنند.
بعد به سراغ اتوبوسران ها رفت و اعلام کرد که آنها حین رانندگی نباید حرف بزنند و آیین نامه اتوبوسرانی به وسیله شهربانی تنظیم شد.


قیمت : 5000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات