کارآموزی در شرکت شاسی ساز ایرانگ

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  کارآموزی در شرکت شاسی ساز ایرانگ

دانلود کارآموزی در شرکت شاسی ساز ایرانگ شرکت شاسی ساز ایران سایت شرکت شاسی ساز ایران شرکت شاسی ساز خرید کارآموزی شرکت شاسی ساز دانلود کارآموزی شرکت شاسی ساز ایران شرکت ایران خلیج شرکت ایران وانت

Chassis maker Ayrang

 

توضیح: این فایل به صورت ورد و آماده ی پرینت می باشد.

فهرست مطالب

بخش اول : تاریخچه شرکت ایران وانت ۱

شرکتهای تحت پوشش ۱

شرکت شاسی ساز ایران ۱

بخش دوم : آشنایی با بخش تولید در شاسی ساز ۲

پروسه خط دیکویلر ۴

پروسه خط رنگ ۷

پروسه پرس ۱۱

مونتاژ شاسی ۱۱

بخش سوم : گواهینامه تضمین کیفیت در شاسی ساز ۱۲

خط مشی کیفیت شرکت شاسی ساز ایران ۱۳

دانلود گزارش کارورزی شرکت شاسی ساز ایران

شرکت ایران وانت در تاریخ ۱۶ / ۱۱ / ۱۳۳۱ هجری شمسی تحت عنوان ” شرکت سهامی ایران خلیج ” در استان تهران به منظور انجام عملیات مربوط به نمایندگی و امور حمل و نقل ( از جمله حمل و نقل دریایی ) حق العملکاران نمایندگیهای تجاری تشکیل گردید .
در سال ۱۳۳۸ شرکت با اخذ مجوز ساخت از سوی وزارت صنایع و معادن وقت اقدام به تاسیس کارخانه ای به منظور مونتاژ موتور سیکلت بارکش ” وسپا ” نمود و در سال ۱۳۴۹ با مونتاژ و ساخت خودروی چهارچرخ با ظرفیت ۴۰۰ کیلوگرم ( از تولیدات کارخانه مزدای ژاپن ) فعالیتهای خود را توسعه داد . این شرکت از سال ۱۳۵۰ اقدام به ساخت و مونتاژ انواع وانت های مزدا شامل مدل ۱۰۰۰ با ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم و مدل ۱۶۰۰ با ظرفیت یک تن نمود .
شرکتهای تحت پوشش
شرکت شاسی ساز ایران ( سهامی خاص )
شرکت مزدا یدک ( سهامی خاص ) تاسیس سال ۱۳۶۰
شرکت توسعه ساخت داخل
شرکت بازرگانی ایران وانت

شرکت شاسی ساز ایران
شرکت شاسی ساز ایران در کیلومتر ۲۱ جاده قدیم کرج ( ۶۵ متری فتح ) در بخشی از اراضی گروه بهمن به وسعت ۲۶۹۲۸ متر مربع و زیر بنای ۱۱۸۳۶ متر مربع واقع شده است و در تاریخ ۲۷ / ۱۰ / ۱۳۶۶ وزارت صنایع سنگین , ساخت و مونتاژ انواع شاسی خودرو را به این شرکت واگذار کرده است .
شرکت شاسی ساز ایران ( سهامی خاص ) متعلق به گروه بهمن ( سهامی عام ) تولید و مونتاژ انواع مختلف شاسی خودرو های سبک و سنگین , واردات مدلهای ساخته شده انواع شاسی , به منظور فروش آن به شرکتهای تولید کننده خودرو و صادرات یا فروش آن به سایر مصرف کنندگان بعنوان قطعه یدکی را بر عهده دارد .


قیمت : 1500 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات