گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره مخابرات گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مخابرات گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مخابرات گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره مخابرات گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت مخابرات گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت مخابرات

Computers in Telecommunications

 

موضوع : گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات

فهرست مطالب

۱ـ اهمیت و نقش ارتباطات و مخابرات در جامعه۱
۲ـ تاریخچه ی مخابرات۲
۳ـ تأسیس شرکت مخابرات استان مرکزی ۲
۴ـ تشکیلات کلی شرکت مخابرات۳
ـ معاونت توسعه و مهندسی۳
ـ مدیریت مخابرات مرکز استان۳
ـ مدیریت اداری و تدارکاتی۳
ـ معاونت نگهداری و بهره برداری۳
ـ مدیریت مالی و اقتصادی۳
ـ واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات ( تلفن ۲۲۴۴۴۴۱ )۴
ـ واحد روابط عمومی۴
۵ـ نمودار سازمانی شرکت مخابرات استان مرکزی۵
۶ـ خدمات قابل ارائه در مراکز تلفن۶
۷ـ سیم کشی۶
ـ سیم کشی خارجی۶
ـ سیم کشی داخلی۶
۸ـ تلفن همگانی۷
۹ـ سرویسهای ویژه تلفنی۸
۱۰ـ عوامل قطع تلفن توسط مخابرات۸
۱۱ـ مرکز اطلاعات ۱۱۸۸
۱۲ـ دبیت کارت(DEBIT CAR) 9
۱۳ـ خدمات اینترنت۹
۱۴ـ تلفن گویای ۱۳۵۱۰
۱۵ـ جایگاه اینترنت wwwtciarakir 10
۱۶ـ شبکه چیست؟۱۱
ـ فوائد شبکه سازی۱۱
ـ شبکه کامپیوتر در مخابرات۱۴
۱۷- کارت گرافیک۱۵
۱۸ـ کارتهای صدا(Sound Cards) 17
۱۹ـ کارتهای مودم۱۸
۲۰ـ چاپگرها(Printer) 21
۲۱ـ اسکنرها(Scaner) 22
۲۲ـ انواع فن۲۳
۲۳ـ صفحه کلید۲۳
۲۴ـ ماوس۲۴
۲۵ـ مونیتورها(Monitors) 25
۲۶ـ پارتیشن بندی هارد دیسک نو۲۷
۲۷ـ ویژوال بیسیک۲۹
۲۸ـ پروژه مربوط به ویژوال بیسیک۲۹

پروژه کار آ موزی کامپیوتر
دانلود گزارش کارآموزی مخابرات رشته کامپیوتر
گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات

مختصری از گزارش کارآموزی :
اهمیت و نقش ارتباطات و مخابرات در جامعه
واکنش هر موجود زنده در برابر محیط و اجتماع خود بر اساس یک سلسله اطلاعات صورت می گیرد و این اطلاعات فراهم نمی گردد جز با برقراری ارتباط با محیط و همنوع خویش . بدین ترتیب هرچه امکانات ارتباطی وسیع تر و پیشرفته تر باشد دستیابی به منابع اطلاعاتی افزونتر خواهد بود و به تبع داشتن اطلاعات غنی ، فرد یا جامعه را دارای پویایی و تحرک سریعتر و معقول تری می نماید .
دستیابی به اطلاعات صحیح ، مطمئن و سریع در اتخاذ تصمیم گیری ها از اعتبار بالایی برخوردار است که در نتیجه ، ارتباط سالمی را طالب است . غالباً برقراری ارتباط و کسب اطلاعات خارج از قلمرو مشاهده مستقیم و تماس شخصی نیاز به امکانات ویژه ای دارد . از میان طیف وسیع امکانات ارتباطی می توان از مخابرات به مفهوم متعارف در جامعه کنونی نام برد .
صور ابتدائی ارسال خبر ، افروختن آتش و ایجاد دود برفراز کوهها ، نواختن طبل و قاصدان پیاده یا سواره بوده است . اما از سال ۱۸۴۰ که الفبای مورسی تلگراف مورد استفاده قرار گرفت پیشرفت تکنولوژی مخابرات سرعت زاید الوصفی داشته است بطوریکه امروزه مخابرات بعنوان سریعترین روش شناخته شده انتقال اطلاعات مهم و بنا بر تعبیری متضمن غنای فکری جوامع سیاسی و تسریع کننده آهنگ پیشرفت در عرصه های گوناگون اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی نقش ارزشمند و والائی را نصیب خود ساخته ، بنحویکه توسعه و گسترش تکنولوژی مخابرات از جمله عوامل مهم پیشرفت و ترقی آنها قلمداد می گردد . بعبارت دیگر تا کشوری به تکنولوژی پیشرفته مخابراتی و سیستمهای نوین این صنعت قرن ، دست نیابد و تجهیز نگردد به مفهوم واقعی و حقیقی به توسعه و ترقی دست نخواهد یافت و به راهیابی در قافله پرشتاب کشورهای مترقی نائل نخواهد شد .
جدا از مطلب بالا و در واقع مهمتر از این مسائل ، رسالت ارزشمندی است که در جوامع بشری بر دوش مخابرات قرار گرفته و الحق مخابرات هم بخوبی از عهده آن برآمده است و آن بیدار ساختن و آگاهی دادن به ملتهای ستمدیده و عقب نگه داشته شده در راه مبارزه و مقابله با قدرتهای زورگو و استکباری جهانی برای بدست آوردن آمال آزادیخواهی و اعمال قدرتهای مردمی خویش است که تجلی بارز و زنده آن در جمهوری اسلامی طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی ایران ظاهر گردیده است .
بنابر علل بالا و بسیاری از دلائل دیگر امروزه ملتها بسیج شده اند تا در زمینه تولید و استفاده از تکنیکهای پیشرفته مخابراتی ، طرحهای گسترده و نوینی را اجرا نمایند و در این راستا شرکت مخابرات استان مرکزی با توجه به موقعیت حساس استان به لحاظ داشتن مجمتمع ها و مراکز عظیم صنعتی و تجاری در جهت تسهیل و تحقق موارد فوق و توسعه مخابرات ، نقش مهم و بسزایی را ایفاء نموده است .


قیمت : 3500 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات