دانلود پایان نامه طراحی سایت

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » پایان نامه  »  دانلود پایان نامه طراحی سایت

دانلود پایان نامه طراحی سایت دانلود پایان نامه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دانلود پایان نامه طراحی سایت با جوملا دانلود پایان نامه طراحی سایت با php دانلود پایان نامه طراحی سایت با asp.net دانلود پایان نامه طراحی وب سایت دانلود پایان نامه طراحی وب سایت یک هتل دانلود رایگان پایان نامه طراحی وب سایت چکیده پایان نامه طراحی سایت

The site design

 

موضوع پروژه: طراحی وب سایت دانلود کتاب

فهرست مطالب

عنوان صفحه

چكيده 1

امكانات 2

امكانات سايت ……………………………………………………………….2

بانك اطلاعاتي……………………………………………………………….5

صفحات………………………………………….8

شماي كلي……………………………………..10

كد برنامه………………………………………12

خلاصه…………………………………………….

كتاب مهمترين ياور انسان در تمام مراحل بوده و خواهد بود شايد نحوه در دسترس بودن آن متفاوت باشد اما همان ساختار بي ريايي خود را حفظ خواهد كرد.
اين سايت امكاني است براي در اختيار گذاشتن كتابها در دسترس عموم تا بتوانند از اين طريق به اطلاعات خود افزوده و نتيجه مطلوب را از مطالعه آنها بگيرند.
بطور كلي سايت براي دريافت كتابها برنامه ريزي شده است همچنين امكان قرار دادن فايل را براي كاربران فراهم نموده است كه براي اين كار بازديد كنندگان بايد عضو سايت باشند.
پروژه داراي 21 صفحه بوده كه در آن از كدهاي HTML و زبان برنامه نويسي Asp.net همچنين كدهاي VB.net استفاده شده است.Asp.net و Vb.net جزء جديد ترين زبانهاي برنامه نويسي بوده كه از طرف شركت مايكروسافت به بازار روانه شده است اين زبانها با وجود اشياء زيادي كه در خود دارند كار برنامه نويسي را تا حدود زيادي ساده تر نموده اند .
زبانها فوق الذكر در مجموعه .Net موجود بوده و با نصب آن مي توانيد اين زبانها را به راحتي كار نماييد.
همچنين در اين برنامه از بانك اطلاعاتي Sql استفاده شده است كه براي ارتباط به آن حتما بايد Microsoft Sql Server را بر روي سيستم نصب نماييد.و درنهايت براي اجراي بدون مشكل آن احتياج به نصب Internet Information Service(IIS) داريد كه جزء نرم افزارهاي جانبي ويندوز بوده و مي توانيد به راحتي آن را از روي سي دي نصب ويندوز نصب نماييد.
كل فايلهاي پروژه داخل شاخه اي به نام FeeEBook قرار دارند و داخل اين شاخه دو شاخه App_data براي قرار گرفتن بانك اطلاعاتي و Book براي قرار گرفتن كتابها ايجاد شده اند.
امكانات زير براي طراحي سايت نظر قرار گرفته است .


قیمت : 4000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات