دانلود پروژه طراحی سایت داینامیک

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » پروژه  »  دانلود پروژه طراحی سایت داینامیک

دانلود پروژه طراحی سایت با asp.net دانلود پروژه طراحی سایت داینامیک پروژه وب سایت داینامیک آموزش طراحی سایت داینامیک بهترین نرم افزار طراحی سایت داینامیک تعرفه طراحی سایت داینامیک نرم افزار طراحی سایت داینامیک چگونگی طراحی سایت داینامیک آموزش طراحی سایت داینامیک با php

Dynamic Web Design

 


موضوع پروژه :  پروژه طراحی و پیاده سازی یک سایت اینترنتی داینامیک

معرفي پروژه
با توجه به نياز روزافزون، به تکنيک هاي جديد برنامه نويسي تحت وب، در صدد برآمديم تا به طراحي و پياده سازي يک سايت اينترنتي ديناميک بپردازيم .
قسمت هاي مختلف اين پروژه را مي توان درچهار بخش کلي زير خلاصه کرد:
•    ايجاد کاربر
•    تغيير اطلاعات کاربر
•    نمايش روند پيشرفت کار مربوط به کاربر
•    صفحات مربوط به معرفي توليدات و …

اهميت و کاربردها
مطمئناً محيط وب مکاني است که براحتي مي توان به آن دسترسي پيدا کرد و تعداد كاربراني كه هر روزه به اينترنت مي پيوندد در حال افزايش است پس طراحي اينگونه سايتها امري لازم و ضروري بنظر مي رسد .
يکي از معيارهاي برتري سيستم هاي کامپيوتري اين است که تا چه حدي user friendly هستند. سعي ما بر آن بوده است که در پروسه طراحي اين سيستم حتي الامکان کمترين اطلاعات از کاربر درخواست شود و سيستم تا جايي که مقدور است خود مسئوليت جمع آوري اطلاعات را بر عهده داشته باشد.
در چنين شرايطي مطمئناً هم کاربران براي استفاده از سيستم با سهولت و راحتي کار روبرو بوده و هم ميزان خطا تا حد قابل توجهي کاهش مي يابد. بعنوان مثال وقتي که يک كاربر به اين سيستم login مي کند براي بالا رفتن سرعت و به منظور جلوگيري از اتلاف وقت کاربر، از امکانات برنامه نويسي Client Side، براي چک کردن صحت نام کاربري و رمز عبور استفاده کرده، و سپس تست وجود چنين کاربري در پايگاه داده، قسمت سرور صورت       مي گيرد. اين کار باعث افزايش سرعت و امنيت مي گردد.

اهداف پروژه
اهداف اين پروژه را مي توان در ابعاد زير دسته بندي کرد:
•    تسهيل سلسله مراتب و پروسه انجام کار
•    بکارگيري قدرت زبان برنامه نويسي پوياي PHP و پايگاه داده MySQL
•    سهولت استفاده از امكانات اينترنتي

چکيده
در اين پروژه که طراحي يک سايت سفارش محصول توسط کاربر که مربوط به شرکت ابزاربندي خراسان است. شامل امکاناتي نظيرايجاد کاربر توسط Admin، ارسال مطلب و برقراري ارتباط با Admin و پيگيري پيشرفت کار توسط کاربر مي باشد، سعي ما بر اين بوده است که بر پايه برنامه نويسي وب پويا با استفاده از زبان اسکريپتي PHP و زبان هاي کلاينت سايد JavaScript  و CSS، سيستمي طراحي کنيم که کاربر از راه دور بتواند محصولي را سفارش و پيشرفت آن را پيگيري نمايد. با توجه به اين هدف، امکاناتي را براي مديريت سايت ايجاد نموديم تا Admin بتواند کاربري را ايجاد و اطلاعات آن را ويرايش نمايد.

 


قیمت : 11000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات