گزارش کارآموزی آموزش و ساخت پرتال

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی آموزش و ساخت پرتال

گزارش کارآموزی برای رشته مهندسی کامپیوتر دانلود گزارش کارآموزی آموزش و ساخت پرتال گزارش کارآموزی رشته ساخت و تولید گزارش کارورزی آموزش و ساخت پرتال آموزش ساخت پرتال آموزش ساخت پرتال با php آموزش ساخت پرتال مدارس دانلود پروژه پرتال دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته مهندسی کامپیوتر گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر رشته ی سخت افزار

Education and Construction Portal

 

موضوع : گزارش کارآموزی آموزش و ساخت پرتال

فهرست مطالب

عنوان صفحه

فصل اول ۱
آشنایی با محیط کار ۱
فصل دوم ۲
مقدمه ۲
پرتال چیست؟ ۳
تاریخچه پرتال ۵
جنبه های کار کردی یک پرتال ۸
معماری پرتال ۲۲
مزایای پرتال سازمانی؟ ۲۴
تفاوت پرتال سازمانی با وب سایت؟ ۲۸
مردم به پرتال اعتماد ندارند ۳۱
منابع ۳۴

فصل اول:
آشنایی با محیط کار:
شرکت رفان یک شرکت تولید کننده قفل و دستگیره می باشد.که من در قسمت اداری و کامپیوتری ان مشغول به کار بودم.وظیفه من در این شرکت ابتدا اموزش ساخت و در نهایت ساخت پرتال بود که به سرپرستی اقای مهندس محمد تهرانی انجام شد.محل کار اموزی در میدان افسریه کوچه شرکت واحد کوچه باسکول پلاک ۲ واقع شده است.

فصل دوم:
مقدمه: :
بهبود و ایجاد اصلاحات در اداره حکومت ها و بخش دولتی موضوعی اساسی در دنیای تجارت امروزاست. لزوم پاسخ گویی به تغییرات ناشی از جهانی شدن، امور اقتصادی و تجارت جهانی، گسترش جوامع و انتظارات مشتریان به ویژهً با پیشرفت های دو دهه ی اخیر در زمینه فناوری اطلاعات، روندی تکاملی در کشورهای مختلف پاگرفته است. سرعت این تغییر و تکامل در کشورهای مختلف متفاوت است. این تکامل دربرگیرنده طیف وسیعی از اهداف و چشم اندازها جهت بهبود عملکرد دولت ها در زمینه های قوانین و مقررات، شفافیت در اداره حکومت ها، سازندگی و مشارکت عمومی است.
پیشرفتهای انجام گرفته در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، در راستای جامعه اطلاعات تغییرات زیادی در انتظارات شهروندان، ساختار سازمان ها، فرهنگ، علوم و فرآیندهای کاری ایجاد نموده است. دولت ها به دنبال به کارگیری ابزارها و راهکارهای مبتنی بر (ICT) جهت پاسخگوئی به نیاز شهروندان هستند.
تاثیر دولت الکترونیکی به طور ساده اداره بهتر کشور با افزایش بازدهی سیاست های دولت، ارتقاء سرعت و کیفیت خدمات دولتی، تعاملات بیشتر با شهروندان و افزایش بهره وری کلیه فرآبندهای دولتی است.


قیمت : 4000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات