دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر

دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر پروژه کارورزی آموزشگاه کامپیوتر شریف دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتردر آموزشگاه کامپیوتر دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در آموزشگاه کامپیوتر دانلود رایگان گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر دانلود پروژه کارورزی کامپیوتر

Computer Schools Sheriff abhar

 

موضوع : گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر

مقدمه
«شاعرترین مردم نسبت به خدا ، حق شناسترین آنان نسبت به مردم است»
شکر و سپاس ، شایسته خداوند یکتاست ، و اولین آموزگار بشر است و هم او نیاز آموختن را در وجود انسان به ودیعت گذاشته و او را تشنه آموختن ساخت که هیچ گاه از آموختن سیراب نشود.
خدای بزرگ را سپاسگزارم که در راه علم یاریم نمود و از او می‎خواهم تواناییم دهد تا آموخته‎هایم را در راه ثواب به کار بندم.
برای طی نمودن ۲ واحد کارآموزی بر آن شدم که این واحد را در آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر طی نموده که هم تجربیات خویش را در زمینه تدریس کامل نمایم و هم به معلومات خویش بیفزایم . امیدوارم که توانسته باشم به نحو احسنت از عهده کار بر آمده و موجبات رضایت استاد خویش را جلب کرده باشم.
من در تاریخ ۱۳/۵/۸۶ کارآموزی خود را دراین مرکز شروع نموده و با طی ۳۰ روز و هر روز ۸ ساعت کار مفید (به مدت ۲۴۰ ساعت) ، در تاریخ ۲۰/۶/۸۶ کارآموزی خود را به اتمام رساندم و در متن زیر شرح کاملی از کارآموزی خویش را آورده ام که امیدوارم مورد پسند واقع شود.


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات