منابع استخدامی سازمان امور مالیاتی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » نمونه سوالات  »  منابع استخدامی سازمان امور مالیاتی

دانلود منابع استخدامی سازمان امور مالیاتی دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی دانلود سوالات آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی دانلود نمونه سوالات استخدامي سازمان امور مالياتي دانلود نمونه سوالات استخدام سازمان امور مالیاتی دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی

 

tax

 

جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سئوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود را گردآوری نموده ایم.

این بسته شامل جزوات توضیحی-آموزشی همراه با نمونه سوالات تألیفی هر جزوه می باشد. این جزوات به صورت اختصاصی برای مطالعه جهت شرکت در آزمون های استخدامی تألیف شده اند و مطمئناً مطالعه ی این جزوات در کسب موفقیت شما در آزمون استخدامی پیش رو بسیار مفید خواهند بود.

اکثر فروشگاه های اینترنتی اقدام به ارائه ی نمونه سئوالات گردآوری شده با نام نمونه سئوالات آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی می نمایند که مطالعه ی این نمونه سئوالات تأثیر آنچنانی در افزایش دانش شرکت کنندگان در آزمون نخواهد داشت، گمان میکنیم مجموعه ارائه شده در فروشگاه وطن فایل یکی از کاملترین مجموعه های موجود در رابطه با آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور در سطح اینترنت باشد، و شما با مطالعه ی نکات کلیدی و مباحث آموزشی ارائه شده در این جزوات، بخشی از مهم ترین مباحث مربوط به سئوالات آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی را فرا خواهید گرفت و سپس با مطالعه و پاسخگویی به نمونه سئوالات تألیفی موجود در این بسته قادر خواهید بود میزان آمادگی خود را از بابت کیفیت فراگیری مباحث موجود در جزوات بسنجید.

کاربر گرامی لطفاً توجه نمایید که با توجه به اطلاعیه ی ارائه شده و برخلاف آزمون  دوره ی قبل این سازمان از دروس ریاضی و آمار، فناوری اطلاعات، زبان انگلیسی در آزمون اسفند ماه سال ۹۱ سوالی ارائه نخواهد شد.

شما با خرید این محصول فایل های زیر را دریافت خواهید نمود:

 

منابع و نمونه سوالات ویژه آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی؛ به شرح زیر:

۱۰ فایل PDF:

– ۱۳۶ صفحه جزوه آموزشی ادبیات فارسی همراه با ۲۷۰  سوال گردآوری شده ادبیات همراه با پاسخنامه

– ۱۷۵ نمونه سوال گردآوری شده کامپیوتر و فناوری اطلاعات همراه با پاسخنامه

– ۵۳ صفحه جزوه آموزشی معارف اسلامی همراه با ۲۷۰ نمونه سوال گردآوری شده معارف همراه با پاسخنامه

– ۱۴۱ صفحه جزوه آموزشی زبان انگلیسی همراه با ۳۳۰ نمونه سوال گردآوری شده زبان انگلیسی همراه با پاسخنامه

– ۴۴ صفحه جزوه آموزشی آمار همراه با ۲۹۸ سوال گردآوری شده  ریاضی و آمار همراه با پاسخنامه

– ۱۷۰۰ نمونه سوال گردآوری شده آزمون های استخدامی-علوم سیاسی و اجتماعی همراه با پاسخنامه

 

لطفاً توجه نمایید: منابعی که در این بسته جهت مطالعه ی شما جمع آوری و ارائه نموده ایم تنها میتوانند بخشی از منابع قابل مطالعه ی شما جهت کسب موفقیت در آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی را تأمین نمایند. و توصیه می شود جهت کسب موفقیت مطلوب تر ضمن مطالعه ی کامل منابع موجود در این بسته، تنها به مطالعه  منابع ارائه شده در آن اکتفا نشود.


قیمت : 3500 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]




برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,




تبلیغات