گزارش کارآموزی رشته عمران

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی » عمران  »  گزارش کارآموزی رشته عمران

دانلود پروژه کارورزی با عنوان دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۷۵ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

عمران civil

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
دانشکده فنی مهندسی گروه عمران
موضوع : کارآموزی
استاد مربوطه: جناب آقای مهندس زمانی
تهیه و تنظیم : محمد یعقوبی

مقدمه :
نظر به اینکه رشته عمران از ویژگی خاصی در میان تمامی رشته ها برخوردار است و مهارت و کارایی دانشجویان مستقیماٌ به نحوه صحیح و دقیق کارهای تعیین شده در کارگاه یا شرکت و یا محل کار بستگی دارد از طرف دیگر مدیریت و خلاقیت دانشجویان باید در کارگاه و محل کار شکل گرفته و تقویت شود.
برای موفق بودن در کار عملی پیشنهاد می شود نسبت به نوع نقشه – موفقیت کار  عملی – کاربری ساختمان و مواردی دیگر اطلاعاتی کسب شود که ضمن علاقه مندتر نمودن شخص،دقت انسان را بالا می برد. کار آموزی دانش جویان را می توان به دو بخش تقسیم نمود:
الف) مسایل تئوری                    ب)مسایل عملی و فنی کار
مسایل تئوری کارگاه که بازگوکننده موارد فنی و گویای اجرایی می باشد این مبحث به وسیله نقشه که زبان کار عملی است انجام می گیرد. در نقشه مواردی مانند جزئیات و فایل ها و شرح تو ضیحات کامل کمک زیادی در اجرای صحیح کار می کند به طور کلی چنانچه یک کار عملی فاقد مسایل تئوری و نقشه و مواردمربوط به آن باشد اجرای صحیح کار غیرممکن خواهد بود از این جهت منطقی است که کار مورد نظر دارای نقشه و مشخصات کامل اجرایی باشد تا بتوان کار خواسته شده را دقیقاٌ انجام داد. باید توجه داشت پس از اجرای کار عملی تهیه گزارش کار مکمل یک کار آموزش فنی خواهدبود در این گزارش شرح مصالح مصرفی و نحوه کار و کاربری پروژه و دیگر موارد مورد نیاز گزارش برای درک بهتر مطلب الزامی است و در مواردی تهیه عکس و اسلاید و تحقیق و مطالعه نقشه ها و ترسیم های اضافی و تهیه مطالب از منابع دیگر دانش و درک فنی کارآموز را بیش از پیش بالا می برد.

توضیحاتی در مورد پروژه:
پروژه های در دست ساخت شرکت در دو قسمت تقسیم می شد. یک قسمت ساختمان مسکونی بتنی ۴ طبقه و قسمت دیگر پروژه ای که در دست ساخت بود یک ساختمان اسکلت فلزی ۵ طبقه که زیر نظر شرکت تیرلادان با سرپرستی آقای مهندس قربانی صورت می گرفت.
کارگاه شرکت دارای یک اتاق نگهبانی و انبار سیمان . انبار مصالح ساختمانی و یک دفتر کار بود و چون شرکت بیشتر کارهای پیمانکاری را انجام می داد از نظرکامپیوتری هیچ گونه امکاناتی نداشت و از لحاظ کاری تا حدودی با اصول فنی کمی مغایرت داشت و پایه اصول فنی کامل اجرا نمی شد مثلا کاربرد آرماتورهای مصرفی برابر نقشه اجرا نمی شد و عیار سیمان نیز در مواردی به طور صحیح رعایت نمی شد.
در واقع هر شخصی در هر زمینه ای که مهارت دارد با پیشرفت در تجربه به اطلاعات بدیع تری دسترسی پیدا می کند که این اطلاعات را هیچ وقت نمی تواند در درس و دانشگاه کسب نماید و بازهم لازم به ذکر است که هر کسی در قبال درس حتما باید تجربه ای هم داشته باشد یعنی در واقع تجربه مکمل علم و دانش امروزی است تا بتوان با کمک هر دو در کارها پیشرفت روز افزونی را به دست آورد.

فهرست مطالب
مقدمه ۶
توضیحاتی در مورد پروژه ۷
اطلاعاتی راجع به شرکت ۸
پیاده کردن نقشه ۱۲
گود برداری در ساختمان ۱۴
آزمایشات مورد نیاز روی زمین ساختمان ۱۶
پی سازی ۱۷
نحوه قرار گیری صفحه زیر ستون ۲۰
مونتاژ کردن شناژها ۲۲
استقرار ستون روی صفحه ستون ۲۳
طویل کردن ستون ها ۲۷
اتصال ستون به صفحه زیرستون ۲۹
اتصال پل به ستون ۳۰
اجرای اتصال بادبندها ۳۳
پی سازی در ساختمان بتنی ۳۶
اجرای ستون در ساختمان بتنی ۳۸
اجرای تیرهای اصلی بتنی ۴۴
اجرای سقف ۴۷
ساختن دیوار زیر زمین ۵۳
گچ و خاک کردن دیوارها با استفاده از کرم ۵۴
اجرای قرنیز ۵۶
کف سازی اتاق ها و طبقات ۵۷
اجرای سرویس ها در طبقات ۵۹
اجرای پله در ساختمان ۶۳
اجرای بام در ساختمان ۶۴
نحوه اجرای سفیدکاری ۶۹


قیمت : 5500 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات