بررسی IPR چاهای نفتی وگازی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست » -  »  بررسی IPR چاهای نفتی وگازی

بررسی IPR چاهای نفتی وگازی

مقدمه :

درحال حاضر به عنوان یک منبع بزرگ انرژی شناخته شده است وبا توجه به کاربرد مهم این سوخت در صنعت نیاز است،که مطالعات وتحقیقات بیشتری دراین زمینه صورت گیرد. مساله آلودگی محیط زیست وخطرات ناشی انجام از آن باعث شده است که دانشمندان ودولتمردان با احتیاط بیشتری به تولید این انرژی پنهان بپردازند.

سعی وتلاش مابراین بوده است که بتوانیم دراین زمینه به جمع آوری اطلاعاتی که افراد پیشین به آن دست یافته بودند بپردازیم ومطالب جمع آوری شده را به بنا به نیاز وکاربرد آن در جوامع امروزی جهت آشنایی دانشجویان این رشته در دسترس آنها قرار دهیم. با توجه به این که90درصد انرژی مورد نیاز صنعت ما از سوخت فسیلی تامین شود پس پی بردن به راز ورمز این نعمت خدادای الزامی است.

هدف از بررسی IPR چاهای نفتی وگازی، دست یابی به میزان توانایی تولید نفت وگاز مخزن می باشد به دلیل این که تمام برنامه های اقتصادی کشور بنا به میزان تولید نفت وگاز از این مخازن برنامه ریزی می شود وهمچنین هدف ازبررسی عملکرد ستون چاه تعیین مقدار TPR وفشار Travers در ستون چاه و مشخص کردن نوع سیال ستون چاه می باشد.

درپایان دراین پروژه  سعی شده است که اشاره ای کوتاه به عملکرد  IPR,choke,wellboreداشته باشیم امیدواریم که مورد رضایت شما خواننده عزیز قرار بگیرد.

قیمت : 13000 تومان

13000 تومان – خرید
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


برچسب ها:
تبلیغات